Analogová klávesnice Huntsman V2 vyniká novými špičkovými analogovými optickými spínači Razer, které se dokáží plně přizpůsobit a je možné na nich nastavit dvoufázovou aktivaci pro tu nejvyšší možnou kontrolu nad hrou.

Razer™, přední globální výrobce lifestyleových produktů pro hráče (kód na burze v Hongkongu: 1337), dnes oznámil nové zařízení Razer Huntsman V2 Analog – klávesnici nabitou funkcemi a vybavenou analogovými optickými spínači od společnosti Razer, které jsou její průkopnickou inovací spínačů. Se zavedením analogového vstupu je nyní konečně i na PC a bez ovladače možný pohyb všemi možnými směry. Hráči také mohou odemknout novou dimenzi hraní – stisk každé klávesy lze plně přizpůsobit a naprogramovat až na milimetr přesně.

Představujeme analogové optické spínače Razer

Analogové optické snímače Razer nejsou jen průlomovou evolucí v technologii klávesnicových spínačů, ale také klíčem k odemknutí nepřekonatelného herního zážitku. Tato jedinečná inovace v sobě snoubí tři komponenty: analogový vstup, nastavitelnou a dvoufázovou aktivaci.

 • Analogový vstup: Analogový vstup napodobuje analogový vstup joysticku, aby kontrola a manévrovatelnost byla plynulejší a zaznamenaly se i drobné rozdíly. Tato šikovná vlastnost odstraňuje omezení osmisměrného pohybu pomocí kláves WASD a umožňuje skutečně pohyb o 360°. To je výhoda pro hry optimalizované pro ovladač, jako jsou například hry z pohledu třetí osoby, střílečky kompatibilní napříč platformami, závodní hry nebo simulátory vozidel.
 • Nastavitelná aktivace: Hráči si také mohou přizpůsobit zvuk a nastavit aktivační bod každé klávesy, aby seděl k jakémukoli stylu hraní – od rychlé aktivace 1,5 mm pro rychlé hraní po aktivaci 3,6 mm pro promyšlené úhozy.
 • Dvoufázová aktivace: Díky dvoufázové aktivaci umí jeden úhoz spustit dvě naprogramované funkce přiřazené ke dvěma různým bodům aktivace. Klávesnice Razer Huntsman V2 tak v podstatě nabízí dvakrát tolik funkcí na jeden úhoz a je vhodná pro spouštění pokročilých herních kombinací – jako je třeba vytažení a hození granátu jedním úhozem do klávesy.

„Neustále inovujeme v přední linii technologie spínačů herních klávesnic. Opakovaným testováním a výzkumem za pomocí naší komunity jsme navrhli úplně nový spínač, který otevírá bránu zcela novému hernímu zážitku,“ řekl Alvin Cheung, viceprezident oddělení periferií ve firmě Razer. „S novou technologií analogových optických spínačů Razer mohou nyní hráči využívat svých výhod a odemknout plný potenciál hraní na počítači, kdy budou moci zakusit naprostou kontrolu.“

Přečti si  Nové záběry ukazují, že hackeři v Call of Duty Warzone jsou čím dál horší

Analogové optické spínače vznikly z uznávaných optických spínačů Razer a také k aktivaci každé klávesy využívají rychlost světla. Sledují totiž, kolik světla prochází spínačem, a umožňují klávesnici měřit, jak moc je klávesa zmáčknutá. A na rozdíl od tradičních mechanických spínačů vyžadují méně pohyblivých částí a nepotřebují kovové kontakty –vystačí sipouze s čistým světlem. Jelikož se v nich nenacházejí žádné fyzické kontakty, které by se mohly opotřebovávat, mohou snadno vydržet až 100 milionů stisknutí.

Vylepšení na popud komunity

Jakožto nejnovější přírůstek do řady Huntsman obsahuje klávesnice Razer Huntsman V2 Analog nová vylepšení inspirovaná zpětnou vazbou komunity na klávesnici Huntsman Elite. Zachovává si ale přitom své oblíbené provedení a multimediální klávesy s digitálním otočným ovladačem.

Na žádost publika byly přidány klávesy z PBT plastu, aby byla povrchová úprava robustní a texturovaná, a také standardní spodní řada, která umožňuje další možnosti přizpůsobení. Razer využívá k výrobě kláves technologii dvojitého vstřikování plastů. Klávesy jsou díky ní pak v porovnání s tradičními plasty ABS, které se používají na většinu jiných klávesnic, odolnější. Tyto klávesy ze dvou vrstev PBT plastu budou také dostupné v různých regionálních rozloženích klávesnic, včetně anglického (Spojené království), německého, francouzského, skandinávského, ruského, španělského a japonského. Razer také nabízí další možnosti, jak si klávesnici přizpůsobit – a to prostřednictvím upgradovacích sad kláves z PBT plastu, které se prodávají zvlášť v klasickém, černém, metalickém růžovém nebo stříbřitě bílém provedení či v provedení Razer Green.

Nová klávesnice Huntsman V2 Analog má také lepší konektivitu. Aby byla ještě všestrannější a pohodlnější, je napájena jediným opleteným kabelem. Druhý kabel umožňuje připojit klávesnici prostřednictvím USB 3.0 hub. Uživatelé si také mohou vybrat, zda ji prostřednictvím přibaleného adaptéru připojí konektorem USB 3.0 typu C, nebo A.

Přečti si  Tvůrce It Takes Two říká, že z jeho další hry budou lidé unešeni

Hra s integrací funkce Chroma

Klávesnice Huntsman V2 Analog se hodí na ultimátní bitevní stanici s podsvícením RGB Chroma, a jelikož jde ve stopách svých předchůdců, září jasně s podsvícením ze všech stran– včetně okrajů luxusní magnetické koženkové opěrky pod zápěstí, která nyní nemá žádné zkosené hrany.

Hráči si prostřednictvím softwaru Razer Synapse 3 mohou přizpůsobit celou paletu světelných efektů a mají na výběr z až 16,8 milionů barev. Do populárních herních titulů jsou navíc integrovány herní světelné efekty Razer Chroma: na klávesnici se mohou zobrazovat tutoriály, dynamické efekty, které reagují na hru, a další.

Zážitek z podsvícení Razer Chroma lze přenést i na jiná zařízení a uživatelé si tak mohou užít vizuální zpětnou vazbu, která je pohltí ještě více. Majitelé klávesnice Razer Huntsman V2 Analog ji mohou spárovat s dalšími produkty, které podporují funkci Razer Chroma, a synchronizovat je prostřednictvím integrace domácího chytrého osvětlení Philips Hue® a Razer Chroma.

Nové analogové optické spínače, široká řada vylepšení od kláves ze dvou vrstev PBT plastu po zjednodušené možnosti připojení a plná integrace Razer Chroma dělají z klávesnice Razer Huntsman Analog tu nejpokročilejší, nejvšestrannější a nejpřizpůsobitelnější klávesnici od firmy Razer vůbec.

O KLÁVESNICI HUNTSMAN V2 ANALOG

 • Analogové optické spínače značky Razer™
 • Životnost 100 milionů stisků
 • Přizpůsobitelné RGB podsvícení Razer Chroma™ s 16,8 miliony barevných nastavení
 • Klávesy ze dvou vrstev PBT plastu
 • Adaptéry USB od typu C po typ A
 • USB 3.0 hub
 • Podsvícení
 • Luxusní magnetická koženková opěrka pod zápěstí
 • Multifunkční digitální otočný ovladač se 4 multimediálními klávesami
 • Plně programovatelné klávesy s okamžitým zaznamenáváním maker
 • Vestavěná hybridní paměť na až pět profilů nastavení kláves
 • Funkce N-key roll-over a anti-ghosting
 • Možnost nastavení herního režimu
 • Opletený kabel z optických vláken
 • 1000Hz ultrapolling
 • Matná hliníková svrchní deska

CENA A DOSTUPNOST

249,99 $ / 269,99 € (doporučená maloobchodní cena)
Razer.com: 4. února 2021
Autorizovaní prodejci: 9. února 2021

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno