Včera vyšla nová aktualizace pro Apex Legends, která přinesla vybalancování pro postavy Crypto a Gibraltar.

Včera odstartoval v Apex Legends nový časově omezený event s názvem System Override. Spolu s ním do hry dorazila také aktualizace, která přináší několik klíčových změn.

Nejvíce z toho těží postava Crypto, která byla do této chvíle považována za spíše pasivní. Zejména v okamžiku, kdy Crypro ovládá svůj dron. Nově se během provozování dronu postavě znovu načtou primární zbraně, takže se hráči mohou rychleji vrátit zpět do akce.

Na opačném konci spektra je Gibraltar , jehož obranné schopnosti byly až příliš silné a mnohými byl považován za OP charakter. Po aktualizaci však jeho Gun Shield dostal nerf výdrže ze 75 na 50, což by hráčům mělo usnadnit souboj 1v1.

Přečti si  Epic Games údajně nabídl společnosti Sony 200 milionů dolarů za exkluzivity PlayStationu

Další kdo se dočkal mírného nerfnutí je Bloodhound, kde byla mírně snížena jeho schopnost Eye of Allfather. I když se jeho doba aktivace zdvojnásobila ze čtyř sekund na osm, je to vyváženo tím, že je rozděleno do tří skenování, kdy mezi každým skenováním je sekundová prodleva. Tyto změny jsou podle Respawnu navrženy tak, aby povzbudily hráče k tomu, aby využívali schopnosti pro vyhledávání nepřátel před bojem místo během boje.

Kromě postav se změn dočkal i arzenál. Granáty jsou nyní omezeny na jeden pro každý slot. A snížil se také počet standardních zásobníků munice a zdravotních štítů na jeden slot. Aby ovšem došlo k jisté kompenzaci, tak byla navýšena výchozí velikost inventáře o dva sloty a odpovídajícím způsobem byl navýšen počet slotů jednotlivých variant batohů.

Přečti si  Odhalení Bettlefieldu 6 bylo zdánlivě teasováno na červen

Apex Legends je zdarma k hraní na PC, PS4 a Xbox One.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno