Konečně si můžete na Nintendo Switch zdarma stáhnout Apex Legends, ale i tak byste měli vzít v úvahu několik doporučení.

Po mnoha měsících očekávání EA konečně vydala Apex Legends pro Nintendo Switch. I když se přenosná verze může jevit jako bonus, má však tato verze své nedostatky. Základní Nintendo Switch má 32 GB úložného prostoru a tato hra si nárokuje 25 GB. Takže pokud si hru budete chtít užít, doporučujeme vám ji stáhnout na SD kartu. 

Budete také muset mít na paměti, že Apex Legends bude technicky horší než verze pro PS4, Xbox One a PC. Technický ředitel Andy Boggs z Panic Button již dříve vysvětlil, že hra poběží v rozlišení 720p v doku a 576p v handheld módu. Tato hra bude mít také sníženou rychlost 30 FPS.

Přečti si  Únik ukazuje tři nové zbraně, které by mohli dorazit do Apex Legends v sezóně 9

https://youtu.be/SVFy6YTpOH4

Jako odměnu získáte časově omezenou exkluzivní odměnu za robotickou postavu Pathfinder, jehož skin je vyveden v pěkném červenobílém designu, který odpovídá logu Nintendo Switch. Hráči také dostanou bonus v podobě 30 úrovní Battle Passu, jako kompenzaci za naskočení do rozjeté sezóny 8.

Pokud byste chtěli hrát se svými přáteli na jiných platformách, má cross-play, ale díky zmenšenému rozlišení a snímkové frekvenci vás mohou překonat soupeři z více konkurenčních platforem.

Apex Legend je nyní k dispozici zdarma na PC, PS4, PS5, Xbox One, XSX/S a nově Nintendo Switch.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno