Čtvrtá sezóna Apex Legends je v plném proudu a jak se zdá, tak ani pracovní nasazení ve studiu Respawn v ničem nezaostává. Práce nestojí ani v Electronic Arts, kde si nechali zaregistrovat nový systém Battle Passu, který by se mohl v Apexu objevit již příští sezónu. Díky dataminerům již také víme, kdo z hrdinů bude ústřední postavou příštího eventu.

Pokud je mezi vámi čtenář, který dosud nenarazil na pojem Battle Pass, ta vězte, že se jedná o systém odměn, ve kterém hráč postupuje vzhůru získáváním XP bodů. Hráč vždy ví, jaká odměna ho na příštím stupínku čeká. Tento systém, za jehož průkopníky můžeme považovat vývojáře ze studia Epic Games, má vcelku zaběhlou podobu, kterou si přisvojilo mnoho dalších studií a objevila se i ve hrách jako PUBG, Destiny 2 nebo Call of Duty. Společnost EA se nyní rozhodla tento systém inovovat a patentovala si jeho obměněnou podobu.

Přečti si  Hráči Warzone vyzývají vývojáře, aby opravili Groza iron sight glitch

Místo přímočaré cesty vzhůru tak hráče čeká možnost rozhodnout se, jakým směrem se chce na Battle Passu vydat. Pokud tak máte nějakou svou oblíbenou postavu, nemusíte se dále zdržovat s odemykáním skinů pro ostatní hrdiny a namířit si to k vašim vybraným odměnám co nejkratší cestou. Kdy se tento systém do her od EA dostane a jak ho přijmou samotní hráči, to ukáže až čas.

Nový Town Takeover event by měl do Apex Legends dorazit na konci března a ústřední si roli si v něm tentokrát vystřihne Bloodhound, který se po posledním updatu dočkal slušného upgradu. Co od eventu čekat? Pravděpodobně se dočkáme jisté změny na mapě. Stejně jako to bylo u eventu s Octanem na původní mapě nebo naposledy s Miragem, jehož loď je na mapě World´s Edge přítomna dodnes, tak i Bloodhound se pravděpodobně dočká svého vlastního území. Třeba nás ale Respawn překvapí a obdaří nás lokalitou, ve které se všem hráčům aktivují speciální schopnosti již zmíněného hrdiny.  Vše se dozvíme už 31. března.

Přečti si  Days Gone nebude na PC podporovat DLSS ani Ray Tracing

Apex Legends je nyní k dispozici pro PC a konzole PlayStation 4 a Xbox One.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno