Po zahájení 8. sezóny Apex Legends vydal Respawn Entertainment oznámení o datu vydání této battle royale hry na Nintendo Switch a sdělil i některé další podrobnosti.

Sezóna 8 Apex Legends byla spuštěna pro hráče na PC, PlayStation a Xbox, ale oproti předchozím předpokladům nebyla hra společně s nejnovější sezónou spuštěna Nintendo Switch. 

Verze Switch pro Apex Legends byla oznámena během akce EA Play Live spolu s oznámením cross-play v loňském roce. Společnost Respawn Entertainment zamýšlela vydat verzi Switch zhruba ve stejnou dobu jako cross-play, tedy 6. října, ale ta byla následně odložena.

Studio Respawn Entertainment nyní oznámilo, že Apex Legends vyjde na Nintendo Switch 9. března 2021. Spolu s vydáním si hráči na Nointendu Switch přijdou na své, protože budou odměněni 30 bezplatnými úrovněmi v Battle Passu, které jim umožní dohnat ostatní platformy. V době vydání Apex Legends pro Nintendo Switch bude sezóna 8 k dispozici již měsíc, ale hráči si stále budou moci užít veškerý nový obsah, stejně jako budou mít první den vydání povolen cross-play.

Switch verzi hry vyvinuli odborníci na porty pro Switch v Panic Button, kteří dříve do malého systému Nintendo přinesli překvapivě hratelné verze Doom, Wolfenstein II, Rocket League a další.

Přenesení legend Apex na jeho nejmenší obrazovku je dosud velkým úspěchem a bez našich přátel v Panic Button bychom to nedokázali. Jsme hrdí na to, čeho se týmu podařilo dosáhnout pomocí několika inteligentních optimalizací pro Switch port, aby poskytl plnohodnotný zážitek z battle royale na cestách. 

Apex Legends vyjde na Switchi s podporou cross play. Navíc, protože zahajujeme několik týdnů po začátku sezóny 8, hráči na konzolích Switch získají 30 bezplatných úrovní pro jejich Battle Pass ze sezóny 8. První dva týdny po spuštění se hráči na Switchi také mohou těšit na double XP.

Apex Legends je nyní k dispozici na PC, Xbox One a PS4 a je možné jej hrát na Xbox Series X / S a PS5 prostřednictvím zpětné kompatibility. Switch verze hry bude oficiálně spuštěna 9. března.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno