Společnost Sony dnes představila hry, které budou hráčům bezplatně k dispozici během konání iniciativy Play At Home. Podobný vlídný krok učinil i francouzský Ubisoft, který taktéž uvolní jednu hru ze své kolekce všem hráčům, kteří se o něj přihlásí v daném časovém rozmezí.

Uncharted: The Nathan Drake Collection a Journey od studia thetgamecompany budou zdarma ke stažení již od čtvrtka, tedy 16.4., a to všem majitelům konzolí PlayStation 4 bez výjimky. Tedy i hráčům, kteří nevyužívají službu PS PLUS, ve které se tyto dva tituly již v minulosti objevily. Pokud jste si je nestihly přidat do vaší knihovny, nyní k tomu máte další skvělou příležitost. Iniciativa Play At Home potrvá až do 6. května.

Přečti si  Armor v Ratchet & Clank: Rift Apart nebude naštěstí jen kosmetický

Ani PC hráči nezůstanou ochuzeni a na zpříjemnění světové pandemické situace obdrží od studia Ubisoft druhý díl ze série Assassin’s Creed. Tento akt bude doprovázen velkými slevami na další díly z této dlouholeté série. Assassin’s Creed 2 bude bezplatně k dispozici již dnes a to skrze launcher uPlay. Všechny díly AC jsou pak součástí služby uPlay Plus, kterou Ubisoft oznámil na E3 v roce 2019.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno