Ubisoft říká, že hodnocení hry od ESRB stále čeká a že nebude obsahovat hazardní hry v reálném světě, na rozdíl od nedávných zpráv.

Krátce po nedávném oznámení Assassin’s Creed Mirage se stránky internetového obchodu pro akční dobrodružný stealth titul objevily na různých místech, přičemž několik z nich tvrdilo, že hra dostala od ESRB extrémně vzácné hodnocení Adults Only (AO). Hodnocení hry navíc zmiňovalo, že obsahuje skutečné hazardní hry, což pochopitelně spustilo poplach u více než pár lidí.

Zdá se však, že to nakonec tak nebude. Ubisoft nedávno na Twitteru poskytl vysvětlení této záležitosti. Ačkoli Ubisoft uznává klasifikaci hry pouze pro dospělé, která se zobrazuje na některých stránkách obchodu, říká, že hra stále čeká na hodnocení. Společnost také ujišťuje, že Assassin’s Creed Mirage nebude mít žádnou formu skutečné hazardní hry nebo lootboxy.

Přečti si  Jak se tvořil God of War Ragnarok? Vývojářský deníček #1

Samozřejmě, vzhledem k minulosti Ubisoftu s monetizačními praktikami ve svých hrách není žádným překvapením, že kolem Mirage vznikly okamžité obavy po zjištění AO hodnocení. Potvrzení Ubisoftu, že hra nebude obsahovat skutečné hazardní hry nebo lootboxy, by mělo být pro mnohé úlevou, alespoň v době vydání hry.

Assassin’s Creed Mirage vyjde někdy v roce 2023 pro PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One a PC.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno