Ubisoft říká, že hra bude „intimnější, soustředěnější zážitek“ s „více stealth, více parkouru a více souboji na blízko“.

Poté, co vydala tři masivní akční RPG s otevřeným světem počínaje Origins z roku 2017, slaví série Assassin’s Creed své 15. výročí návratem ke svým kořenům. Nadcházející Assassin’s Creed Mirage byl odhalen a Ubisoft to označuje jako tak trochu poctu původním dílům série.

Viceprezident výkonný producent Assassin’s Creed Marc-Alexis Côté v rozhovoru pro VGC nazval hru „připomínkou“ všeho, co franšíza až do tohoto okamžiku udělala, a dodal, že ačkoli je hra postavena pomocí technologie Assassin’s Creed Valhalla, bude mnohem více zaměřena na stealth, parkour a boj na blízko.

“Je to naše připomínka všeho, co jsme v této franšíze udělali, takže to bude méně RPG a více akční adventura jako naše hry z prvního období,” řekl. „Je postavena pomocí naší technologie Valhalla, ale hráčům nabízíme intimnější a soustředěnější zážitek, aby se mohli znovu vrátit ke svým kořenům, vrátit se na Střední východ s větším množstvím stealthu, více parkouru a více bojů na blízko.

Přečti si  God of War Ragnarok vypadá na nových screenshotech úchvatně

V souladu s menším rozsahem hry bylo potvrzeno, že Mirage bude trvat zhruba 15-20 hodin a bude se prodávat za 50 $.

Mezitím Côté také potvrzuje, že Assassin’s Creed Mirage vyvíjí Ubisoft Bordeaux, studio, které vyvinulo rozšíření Wrath of the Druids pro Assassin’s Creed Valhalla.

Zajímavé je, že několik úniků před nedávným odhalením Mirage tvrdilo, že hra se původně začala vyvíjet jako další rozšíření pro Valhallu, než byla přeměněna na samostatný projekt.

[Ubisoft Bordeaux] začal pracovat na AC s [ DLC Valhalla ] Wrath of the Druids a trochu s námi spolupracoval předem,“ řekl Côté. „Je to velmi mladé studio a studio, které má energii a touhu zanechat svou stopu, která mi hodně připomíná mé vlastní studio v Quebec City. Je to studio, které chce opravdu zapůsobit na svět.

Přečti si  Marvel's Midnight Suns by mohlo obsahovat Deadpoola

Odhaleny byly také Deluxe a Collector’s edice. 

Deluxe edice hry bude stát 59,99 dolarů a kromě toho přijde také s digitálním artbookem, soundtrackem hry a kosmetikou inspirovanou Prince of Persia, včetně skinů pro Basima, jeho orla Enkidu, mounty, zbraně a další.

Pak je tu Collector’s Case, což bude mnohem dražší nákup za cenu 149,99 $. Sběratelská edice bude obsahovat veškerý obsah z Deluxe edice, stejně jako figurku Basima, fyzickou verzi soundtracku hry, mapu, sběratelskou brož a steelbookové pouzdro, které bude mít design zvolený fanoušky. Níže se můžete podívat na obrázek zobrazující obsah sběratelského boxu.

Assassin’s Creed Mirage má vyjít někdy v roce 2023 pro PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One a PC.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno