Letos vychází nový Assassin’s Creed a to i navzdory tomu, že se dříve Ubisoft nechal slyšet, že tato série by nemusela nutně vycházet každý rok.

Nicméně letošní nadcházející díl, který se bude odehrávat v prosluněném Řecku, byl poprvé představen na E3 2018. Zde jsme mohli vidět, že nově bude hra obsahovat také dialogový systém.

Nově režisér hry Scott Phillips uvedl, že tento nadcházející díl bude mnohem delší, než Assassin´s Creed Origins a hra by měla zabrat zhruba 30 hodin herní doby. To se má projevit také na herní mapě, která má mít dle slov Phillipse také větší rozlohu, než ta ve starověkém Egyptě.

Přečti si  Diablo Immortal potvrzeno pro letošní rok

Režisér dále uvedl, že novinka v podobě volby dialogů značně ovlivní vyprávění příběhu, což označuje jako nejzákladnější inovaci v sérii Assassin´s Creed a je přesvědčen o tom, že to je do budoucna pro sérii přínosem a dělá to tak z hry plnohodnotné RPG.

Hlavní postava v Oddysey bude spíše žoldák, než klasický zabiják. Navíc, ať už si hráč zvolí k hraní muže nebo ženu, budou mít možnost rozvinout romantické vztahy s nehratelnými postavami obou pohlaví.

Assassin´s Creed Oddysey vychází na PC, PS4 a Xbox One 5. října.

7 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno