Uživatelé Uplay na PC se mohou tento víkend ponořit do starověkého Egypta a zdarma si zahrát Assassin’s Creed Origins.

Assassin’s Creed Valhalla je v současné době největším nadcházejícím titulem Ubisoftu pro tento rok a francouzský gigant se snaží udržet hráče ve střehu tím, že uživatelům Uplay poskytne příležitost zahrát si po omezenou dobu Assassin’s Creed Origins zdarma.

Assassin’s Creed Origins bude k dispozici zdarma od 19. června do 21. června na PC prostřednictvím Uplay. Tato hra je navíc aktuálně k dispozici s 80% slevou v Ubisoft Store, takže pokud jste hru nehráli a zalíbí se vám, máte jedinečnou příležitost získat ji za velmi příjemnou cenu.

V Origins poprvé navštívíte nejslavnější doby afrického kontinentu, kdy se v roli Bayeka a budete mít za úkol chránit lidi před tajnou skupinou bohatých císařů, kteří ovládají všechny regiony Egypta svou silně obrněnou armádou. Kromě toho se zde můžete setkat například i s Kleopatrou.

Přečti si  Ubisoft se odklání od vydávání 3–4 AAA titulů za rok a rozšiřuje zaměření na „vysoce kvalitní“ free-to-play hry

Assassin’s Creed Origins byl původně vydán již v roce 2017 a v recenzích si nevedl vůbec špatně, díky zbrusu nové herní mechanice a zajímavému příběhu.

Assassin’s Creed Origins je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno