Dlouho očekávané pokračování Avatara Jamese Camerona má konečně název, který odhalil nový trailer, který ukázal producent Jon Landau.

Oficiálně se film jmenuje Avatar: The Way of Water a samotný trailer bude k dispozici až příští měsíc, kdy bude odhalen během promítání filmu Doctor Strange In The Multiverse of Madness, který má vyjít 4. května. Dobrou zprávou je, že společně s názvem filmu, bylo odhaleno i datum uvedení do kin.

Avatar: The Way of Water se do kin dostane 14. prosince, ačkoli Severní Amerika si bude muset počkat o pár dní déle do 16. prosince. Bylo také oznámeno, že Disney znovu vydá první díl 23. září, ten bude obsahovat remasterovaný zvuk a video.

Přečti si  Dvě hry Crash Bandicoot jsou aktuálně ve vývoji

Cameron i Landau se během oznámení o filmu podělili o některé další detaily, včetně plánů na „vytvoření propojené ságy“ mezi všemi čtyřmi dalšími filmy o Avataru. Dostali jsme také velmi stručnou osnovu děje, přičemž film sleduje původního protagonistu Jakea Sullyho, jak žije na své nové domovské planetě Pandora. Na planetu se vrací známá hrozba a Jake s rasou Nav’i je musí odrazit a chránit jejich domov.

Bylo také odhaleno některých postav, přičemž do produkce byli zahrnuti významní herci jako Sigourney Weaver, Kate Winslet, Michelle Yeoh, Stephen Lang, Giovanni Ribisi, Oona Chaplin a Jermaine Clement.

Přečti si  Trailer na Hogwarts Legacy odhaluje exkluzivní quest pro PlaySatation

S tímto oznámením to vypadá, že rok 2022 bude velkým rokem pro franšízu Avatar, a to s novou hrou od Ubisoftu, která by měla být vydána v roce 2022. Nejnovější informace hovoří o tom, že vývojáři hledají play testery, takže se zdá, že hra je na dobré cestě k vydání.

Avatar: The Way Of Water vchází do kin 14. prosince 2022.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno