Japonský vývojář videoher a vydavatel  Bandai Namco Entertainment Inc.  představil svou strategii na příští tři roky po zveřejnění své nejnovější finanční zprávy, která prokázala výrazný pokles zisku společnosti.

Nově zveřejněná zpráva, která podrobně popisuje finanční prostředky společnosti za posledních devět měsíců, ukazuje, že společnost  Bandai Namco  zaznamenala pokles zisku o 12,1%. Ačkoli meziroční tržby společnosti stále vykazují všeobecný nárůst zisku o 5,2%, tento nedávný pokles je zjevně dost významný na to, aby  Bandai Namco  vydalo nový tříletý plán, jehož cílem je zvýšit jeho zisky a pracovat na získání “plného – blown entry “na čínském trhu s videohrami.

Nový plán objasňuje cíl společnosti Bandai Namco spoléhat se na nové IP, které mají vést ke zvýšení zisků. Tento směr není zcela překvapující, jelikož před několika měsíci odhalilo Bandai Namco  tajemný “Projekt1514“, který nesouvisí s žádnou současnou IP společnosti. Tento projekt, tak naznačuje, že společnosti již položila základy pro tuto změnu směru .

Přečti si  Red Dead Online, Psychonauts a Outlast 2 míří v květnu do Xbox Game Pass

V současné době je nejnovějším titulem Bandai Namco, dlouho očekávaná bojová hra Dragon Ball FighterZ, která se jak si mlžete přečíst v naší recenzi opravdu vydařila.

I když již existují podložené informace o tom, že společnost se bude věnovat novým IP, nic to nemění na tom, že společnost mlže pracovat na dalších remasterech a portech úspěšné série Dark Souls. Dokonce se objevují spekulace naznačující, že Bandai Namco  pomáhá společnosti Nintendo rozvíjet nadcházející Metroid Prime 4. Ovšem tato informace nebyla dosud nikým oficiálně potvrzena.

Pokud se společnost snaží získat větší vliv na čínském trhu, jak je uvedeno v plánu, je docela možné, že se společnost může pokoušet vyvíjet více nových IP pro mobilní zařízení nebo PC. Herní konzole byly v Číně zakázány až do roku 2015 a prodejní čísla u konzolových verzí byly i po zrušení zákazu nízké. Například prodej Nintendo Switch byl v Číně zahájen teprve v prosinci minulého roku.

Přečti si  Do Rocket League míří NASCAR 2021 Fan Pack DLC

Jsme tak velmi zvědaví, jaké nové IP v průběhu roku společnost Bandai Namco představí. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno