Během posledních několika měsíců se objevily různé informace o nadcházejícím Battlefieldu, který má vyjít na konzole a PC na konci tohoto roku. I když do vydání zbývá ještě hodně času, tak před saotným odhalením stále prosakují nové a nové informace.

Většina informací se točí kolem toho, že hra bude obsahovat Battle Pass, nějakou formu free-to-play a také battle royale. Teď je tu nový únik a zdá se, že přináší zcela nové informace.

Podle leakera Toma Hendersona nebude oficiální název této hry Battlefield 6, ale místo toho ponese hrá jen prostý název Battlefield. Hra by ěla být zasazena do nedaleké budoucnosti, což znamená, že by se děj měl odehrávat za nějakých 10–15 let ode dneška. Bude to však zahrnovat věci jako vojenské roboty a drony, takže hráči budou mít k dispozici určitý druh futuristické technologie. Henderson také říká, že multiplayer této hry bude jako „na steroidech“ v Battlefieldu 3 a 4 a spolu s hrou přijde nový režim Battle Royale, i když není jasné, zda bude k dispozici rovnou od vydání hry.

Přečti si  Recenze: Returnal - V područí Atroposu!

Henderson je dobře znám pro své úniky spojené právě s touto franšízou, ale i tak musí být do oficiálního odhalení brány s rezervou. Podle dřívějších informací by mělo odhalení nového Battlefieldu dojít v květnu.

Battlefield je nyní ve vývoji pro konzole a PC. 

https://twitter.com/_Tom_Henderson_/status/1376504402396209153?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1376504402396209153%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fgamingbolt.com%2Fbattlefield-6-rumored-to-have-future-setting-and-new-battle-royale-mode

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno