Pokud patříte mezi fanoušky Battlefieldu a již netrpělivě vyhlížíte E3, kde vám EA přinese další nové informace ohledně nadcházejícího Battlefieldu V, tak pro vás máme nějaké to nové info již nyní.

EA společně s DICE chtějí Battlefield V pojmout jako  game-as-service hru a prostřednictvím Tides of War systému se hra bude postupně rozšiřovat. To znamená, že obsah je již zcela jistě vytvořen, jen bude do hry přidáván postupně a na rozdíl například od Destiny bude zdarma, jelikož season pass i premium pass byly zrušeny.

Co to tedy znamená?

Znamená to, že hra při svém vydání nenabídne hráčům až tak mnoho možností, jako předešlé díly Battlefieldu. Sice autoři zatím neodtajnili na kolika mapách si Battelfield V při vydání zahrajeme a kolik režimů hra nabídne, ale víme, že počet frakcí je zredukován pouze na dvě a to na Britská a Německá vojska.

Přečti si  Apex Legends zaznamenal se spuštěním Season 9 nejvíce souběžných hráčů

Následně budou muset hráči čekat na další kapitolu Tides of War, která do hry přinese nový příběh každých pár měsíců. Každá kapitola Tides of War se zaměří na konkrétní aspekt a období Druhé světové války s novými herními vylepšeními, které budou hráče posouvat dále vpřed. Bohužel zatím není jasné, jak moc budou EA s DICE štědří a kolik obsahu do hry vždy přibude, ovšem k ceně “zadarmo” se dá tušit, že se příliš nepředají.

Battlefield V vychází na PC, PS4 a Xbox One 19. října.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno