Po velmi dlouhém tichu se nyní opět ozvali vývojáři očekávaného třetího dílu hry Bayonetta.

Bayonetta 3 byla oznámena na The Game Awards 2017 a od té doby nebylo o hře slyšet, nyní o sobě však dali vývojáři vědět prostřednictvím Twitteru. 

Zatím víme jen tolik, že tato akční hra je považována za první hru v řadě, která je vyvíjena pouze pro Nintendo Switch. Zatím nevím nic o tom, jak se hraje, jaký bude příběh ani kdy vlastně vyjde.

Mezitím PlatinumGames vydalo Astral Chain a Nier: Automata, ale o hře Bayonetta 3 nevydalo jedinou zmínku, což způsobilo, že fanoušci byli neklidní až do té míry, že jeden z nich napsal přímo Hideki Kamiya (Game Designer ve společnosti PlatinumGames). A světe div se dočkal se odpovědi, i když velmi stručné. „Vývoj jde opravdu dobře. Tady to máte.“ Takže fanoušci se nemusí obávat, že by byl vývoj zastaven. 

Není divu, že si fanoušci dělají obavy o to, zda třetí díl vyjde, podobný scénář totiž zaznamenala hra Metroid Prime 4, která byla také oznámena v roce 2017, ale na E3 a následně o hře nebyla jediná zmínka, dokud nebylo na začátku roku 2019 oznámeno, že došlo k některým problémům s vývojem. Nintendo ve videu uvedlo, že projekt byl kompletně restartován a pracuje na něm nové studio. Vydání bylo tak odloženo na neurčito a od té doby opět čekáme na nové informace. 

Co si od třetího dílu slibujete a vadí vám, že hra bude jen na Switch?

Přečti si  EA si patentovalo nový Battle Pass systém

Bayonetta 3 je nyní ve vývoji exkluzivně pro Nintendo Switch.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno