Beat Saber dostane nový hudební balík z Rocket League
Domů » Hry » Novinky » Beat Saber dostane nový hudební balík z Rocket League

Beat Saber dostane nový hudební balík z Rocket League

8.11.2019
Publikoval:

Beat Saber, rytmický bestseller pro virtuální realitu, svému odvětví dominuje s nebývalou silou a svou pozici upevňuje navazováním zajímavých spoluprací s hudebními skupinami či producenty. S jako dalším partnerem, jehož obsah se v celosvětovém hitu od českého týmu objeví, si Beat Games plácli s Monstercat, jejichž hudbu znají nejen hráči Rocket League.

Tato spolupráce nebude pouze jednostranná, jak to bylo například se skupinou Imagine Dragons, ale na své si přijdou hráči jak Beat Saberu, tak i Rocket League. Vybrané písničky z Beat Saberu se s nejnovějším patchem připojí k už tak objemnému soundtracku, kterým RL oplývá. Opačným směrem pak zamíří Music Pack, který si budou majitelé Beat Saberu zakoupit celý nebo si vybrat jen songy, které se jím líbí.

Přečtěte si  Spekulace: The Legend of Zelda Breath Of The Wild 2 by měla vyjít v roce 2020

Monstercat/Rocket League Music Pack:

Po zakoupení nového balíčku nebudete svými meči jen mávat v rytmu nových melodií, ale octnete se i v úplně novém prostředí, které je stylizováno stejně, jako tomu je u fotbalových arén ve hře od studia Psyonix. Hráčům Rocket League se poté odemknou exkluzivní předměty, a to Topper a Boost.

The Rocket League x Monstercat Music Pack je nyní k dispozici na všech základních platformách za cenu $8.99.

Jiří Morávek

Rádoby arogantní pseudo-hráč, který miluje svého psa a první napití z minerálky. Najdete ho na Facebooku, Twitteru i Instagramu.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 

Další doporučené příspěvky
 
Přes 10 minut dlouhý Story Trailer na Yakuza: Like a Dragon

Sega dnes zveřejnilo přes deset minut dlouhý trailer z nového...

Centrum nastavení ochrany osobních údajů