Ubisoft má seznam her, které byly oficiálně oznámeny, ale byly mnohokrát odloženy kvůli zákulisním problémům, ale žádná z nich neprošla tolika problémy jako právě Beyond Good and Evil. 2.

Dlouho očekávané pokračování, které bylo s pompou oznámeno již v roce 2016, od té doby dostalo minimum aktualizací a zdálo se, že Ubisoft hru zrušil, ten ale trvá na tom, že Beyond Good and Evil 2 je stále na cesatě k vydání.

Nedávno Ubisoft Barcelona, což je jedno z několika podpůrných studií napomáhajících s vývojem hry hlavnímu studiu Ubisoft Montpellier, na Twitteru sdílelo pracovní inzerát na pozici senior game animátora. Samotný inzerát vypadá docela obyčejně, není v něm mnoho, co by upoutalo pozornost, ale stránka na Twitteru sdílející výpis směle prohlašuje, že Beyond Good and Evil 2 bude „jeden z nejambicióznějších projektů Ubisoftu k dnešnímu dni. “

Přečti si  Western Digital a Epic Games uzavřely partnerství a uvádí paměťovou kartu Fortnite pro Nintendo

V tuto chvíli jsem si jistý, že lidé by se spokojili s hrou, která spíše vyjde, než aby se neustále honila za obrovskými ambicemi, ale nikdy neudělá žádný skutečný vývojový pokrok. Téměř před rokem Ubisoft řekl, že Beyond Good and Evil 2 se vyvíjí dobře, ale že je  ještě  příliš brzy o hře mluvit.

Není překvapením, že zprávy z listopadu loňského roku naznačovaly, že do spuštění hry zbývají ještě roky a někteří se domnívali, že po odchodu Michaela Ancela v roce 2020. Navíc začátkem tohoto roku se tvrdilo, že je hra stále pouze v předprodukčních fázích vývoje.

https://twitter.com/UbiBarcelona/status/1527304205534277634?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1527304205534277634%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fgamingbolt.com%2Fbeyond-good-and-evil-2-is-one-of-the-most-ambitious-ubisoft-projects-to-date

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno