Beyond Good and Evil 2, je stále nepolapitelné pokračování, které bylo poprvé oznámeno již v roce 2008 a nyní má nového scénáristu.

Pokračování bylo poprvé potvrzeno před 14 lety, ale již v únoru letošního roku bylo po nejméně pěti letech vývoje stále v předprodukci, uvádí BloombergSamotný Ubisoft ujistil, že na hře se stále pracuje, a nyní jsme svědky velkého vývoje s bývalou narativní designérkou Blizzardu Sarah Arellano, která je potvrzena jako nová hlavní autorka Beyond Good and Evil 2.

Arellano dříve pracovala na World of Warcraft a nadcházejícím rebootu Saints Row. Nyní bude částečně zodpovědná za vymyšlení, jak pokračovat v příběhu původního Beyond Good and Evil z roku 2003, ve kterém se investigativní novinářka Jade spojila s hnutím odporu, aby překazila spiknutí zlověstného mimozemského spiknutí. Hráčská postava se během hry přepne z Jade, fotoreportérky, na její různé spojence a vy máte za úkol řešit hádanky, bojovat proti padouchům a sbírat důkazy.

Přečti si  Call of Duty: Warzone 2.0 bude spuštěno později v tomto roce, opakuje Activision

Vzhledem k tomu, že je to už tak dlouho, co jsme od Ubisoftu naposledy slyšeli o pokračování, nemohu s jistotou říci, o čem pokračování bude, nebo zda bude hlavní hrdinkou opět Jade. Na E3 2018 Ubisoft řekl, že Jade nebude hlavní postavou, ale protože hra je zjevně stále v předprodukci a má nyní nového hlavní autora, mohlo se toho mezitím mnoho snadno změnit.

Novinky okolo Beyond Good and Evil 2 pro vás budeme nadále bedlivě sledovat. Hra je nyní ve vývoji pro konzole a PC.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno