Aby Activison společně s Treyarchem udrželi na trhu krok s volně dostupnými battle royale hrami, rozhodli se dát hráčům zdarma na měsíc k dispozici režim Blackout, který je součástí Call of Duty: Black Ops 4.

Počínaje dneškem, tedy 2. dubnem bude Blackout volně k dispozici na všech platformách, teedy PC, PS4 a Xbox One. Pokud jste si ještě nevyzkoušeli tuto jinak placenou variantu battle royale hry, pak rozhodně neváhejte a užijte si jej po zdarma po celý duben. Jednoznačně se jedná o jeden z nejzábavnějších FPS battle royale režimů, který je aktuálně na trhu k dispozici. Blackout bezpochyby disponuje nejlepší herní mapu, která je dle našeho názoru masterpiece.

Když už je řeč o mapě, tak počínaje dneškem přidává Treyarch do režimu Blackout zcela novou mapu nazvanou Alcatraz. Ta bude mít jako obvykle týdenní exkluzivitu na konzolích PlayStation 4  a následně bude od předstihem k dispozici hráčům 9. dubna k dispozici i na PC a Xbox One.

Přečti si  Activision si v příštích dvou letech najme 2 000 vývojářů, protože si klade za cíl ztrojnásobit velikost franšízového týmu

Na rozdíl od v současné Blackout mapy, bude Alcatraz mnohem menší mapou, což by mohlo znamenat, že zápasy budou pravděpodobně mnohem kratší a intenzivnější. Níže se také mlžete podívat na trailer, kterým Activision společně s Treyarchem mapu oznamují.

Call of Duty: Black Ops 4 je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One

Jsi fanoušek Call of Duty, battle royale režimů a multiplayeru obecně, tak se staň členem naší komunity na DISCORDU a najdi nové spoluhráče. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno