Režisér Overwatch Jeff Kaplan představil nový režim Workshop pro Overwatch, který poskytuje hráčům nástroje pro vytváření nových herních režimů a jejich sdílení s ostatními hráči prostřednictvím režimu Vlastní mapa Overwatch.

Workshop Overwatch je místem, kde mohou hráči využít svých kreativních a programátorských dovedností k vytváření nových herních módů.

Workshop vypadá jako skvělý nový přírůstek pro Overwatch. Uvedení nástrojů pro vytvoření režimu do rukou hráče může pouze urychlit proces inovace. Pokud již máte nějakou představu o programování a logice hry, z této iniciativy budete pravděpodobně těžit mnohem více. Tým se však snaží nástroje co nejvíce zpřístupnit.

Je toho hodně a blog na stránkách Blizzardu je velmi dlouhý. Kaplan také hovořil o tom, jak vám Workshop Inspector pomáhá ladit váš skript a zmínil, jak snadné bude pro uživatele sdílet jejich režimy. 

Workshop Overwatch je v současné době testován na Public Test Realm (PTR). Po dokončení fáze PTR bude Workshop dostupný na PC, PS4 a Xbox One. Do té doby si mohou konzoloví hráči vychutnat hraní v nové  události Storm Rising. 

Overwatch je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

Přečti si  Armor v Ratchet & Clank: Rift Apart nebude naštěstí jen kosmetický

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno