Brazilská fotbalová superstar Neymar Jr. dostal na Twitchi červenou kartu a to jen něco málo přes měsíc poté, co začal streamovat.

Neymar Jr, hvězdný útočník fotbalového týmu Paris Saint-Germain se pustil před měsícem do streamování, ale to mu příliš dlouho nevydrželo, protože Twitch ho nekompromisně zabanoval.

Neymar se nedávno připojil k Twitchi a rychle se stal jedním z nejpopulárnějších streamerů na platformě. Jelikož byl takovou ikonou po celém světě, jeho streamy byly sledovány po celém světě, zejména v Brazílii, odkud pochází a hraje, když soutěží na národní úrovni. Nyní je však tato hvězda zabanována, čehož si všiml Twitter @StreamerBans, který sleduje dočasné i permanentní zákazy tvůrců obsahu. 

Důvod Neymarova zákazu dosud není znám, ačkoli mnozí předpokládají, že je to díky zásahu Digital Millennium Copyright Act (DMCA) na jeho Twitch. Pouhé přehrávání hudby na pozadí kanálu může někoho rychle dostat do potíží. To by se určitě mohlo stát i Nemarovi. Ovšem v tomto okamžiku se jedná o pouhý předpoklad.

Pokud byl důvodem zákazu skutečně přehrávání obsahu chráněného autorskými právy, Neymar se může vyhnout tomuto problému s nejnovějším dílem FIFA, hrou, ve které samozřejmě hraje. FIFA 21 umožňuje hráčům vypnout hudbu během streamování, aby se vyhnuly případným problémům na Twitchi. 

Neymarovu popularitu po celém světě nelze podceňovat. On, Christiano Ronaldo a Lionel Messi jsou považováni za první tři nejslavnější fotbalisty na planetě, ale protože je tento sport tak milovaný, jejich popularita sahá mnohem dál. 

Fotbalová superhvězda streamovala různé hry, včetně  CS:GO. Mnoho jeho fanoušků si jeho obsah užilo od doby, kdy začal streamovat, a samozřejmě doufají, že mu Twitch brzo zase dovolí streamovat. Neymar totiž může být pro Twitch obrovským přínosem, protože sebou přivádí obrovské Brazilské publikum.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno