Fanoušek Call of Duty: Warzone varuje před vyzvednutím train contractu, protože neobvyklý bug shazuje hru bez jakéhokoliv předchozího upozornění.

Call of Duty: Warzone po 3/4 roce stále plné chyb a zdá se, že s každou aktualizací je stav hry spíše horší a horší. Navzdory několika opravám a nadcházející integraci trápí Warzone nový bug.

Nemluvě o chybách jako, když hráči mohou mít neomezeně Juggernaut a šikanovat zbytek mapy nebo jen prosté vidění skrz stěny se nyní objevil problém s kontrakty, který hráče vyhodí ze hry.

Ve videu zveřejněném Jeremy625, hráči naskakuji na vlak projíždějící mapu Verdansku, aby si vyzvedli contract v King Slayer Trios. Jak klesá, jeho týmový kolega spustí chybu a omylem způsobí, že se Jeremyho obrazovka zblázní. Jeho avatar se začne točit, začne se teleportovat a zdá se, že hra nedokáže přijít na to, kde má být. Během 15 sekund mohou hráči vidět, jak jeho spoluhráč v exponovaném vlakovém voze interaguje s contractem. Nakonec obrazovka zčerná a zobrazí se chybová zpráva vracející Jeremyho zpět do hlavní nabídky.

Přečti si  Warzone Season 3 Combat Pack je zdarma k dispozici pro předplatitele PlayStation Plus

https://www.reddit.com/r/CODWarzone/comments/kc3sgc/game_breaking_bug_in_king_slayer_trios/?utm_source=share&utm_medium=web2x&context=3

Tato chyba se objevila pouze ve hře Call of Duty: Warzone King Slayer Trios a mnoho fanoušků věří, že toto je jen jeden z možných problémů. Tato chyba je pro hráče extrémně nebezpečná, protože postižené oběti se ani nemusí dotknout smlouvy, aby ji spustili. 

Fanouškům Call of Duty: Warzone se doporučuje zaznamenat všechny chyby a sdílet je s vývojáři na oficiálním Warzone Reddit vlákně. Hráči by si měli uvědomit, že chyba je pravděpodobně soustředěna jen na vlak, ale podrobností je v tuto chvíli stále málo. Doufejmě, že vývojáři brzy vydají opravnou aktualizaci, která bude nejen tuto chybu ve Warzone řešit.

Call of Duty: Warzone je nyní k dispozici na PC, PS4, PS5, Xbox One a XSX/S.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno