Studio Bungie během svého prvního streamu k rozšíření Curse of Osiris, který po dlouhé době uváděl DeeJ představilo především několik nových detailů k příběhu a jeho důležitým postavám. Představeno bylo také nové video k příběhu tohoto rozšíření.

První otázkou po zhlédnutí videa bylo, zda místo kde se video odehrává a kam Osiris přichází je Vault of Glass? Ale dle slov vývojářů tomu technicky tak úplně není, ale jedná se o oblast velmi, která je jí velmi podobná. (a to včetně hudby na pozadí).

Po tomto úvodním videu nás Ikora Rey vyšle pátrat po stopách Warlocka Osirise, přičemž nás bude doprovázet právě jeho Ghost, kterého nám video také představilo. Ten má jméno Sagira (v arabštině znamená malý / malá), mající ženský hlas která jí propůjčila Morena Baccarin z Homeland. Dle vývojářů má také Osirosův Ghost vlastní duši. Tím vším se velmi liší od všech zatím známých Ghostů, které vlastní Guardiani i ostatní NPC postavy.

Výsledek obrázku pro destiny 2 ghost sagira

Samotný Osiris dokáže ovládat čas a je schopen se pohybovat ve všech možných realitách a volně jimi procházet skrze speciální brány. Vývojáři nám také představili Osirisův gear, který značí že se jedná o pradávného vůdce Vanguardů.

Přečti si  Remnant: From the Ashes dostane aktualizaci pro PS5 a XSX / S 13. května

Představena byla také řada koncept artů, které ukazují kam všude se v rámci Curse of Osiris podíváme, přičemž Concept arty odhalily také temnou budoucnost, která zobrazuje svět bez světla a života, jen v moci Vexů. Tomu se budeme muset snažit v příběhu zabránit.

Představen byl také Lighthouse, kterým nás provedl sám DeeJ a ukázal nám díky tomu nový gear který budeme moci v příběhu získat a to včetně zcela nového koltu, který velmi připomínal Fatebringer z prvního dílu, sice značně modifikován, ale přeci. Zdá se také, že nový sociální prostor budeme navštěvovat z pohledu první osoby, což je novinkou.

DeeJ a jeho fireteam nám také dali nahlédnout na krátký průzkum Merkuru a možnost pohlédnout na Light House zvenčí. Také byla krátce ukázána další oblast nazvaná Infinite Forest. Zde všude budou probíhat nové patroly, public eventy a budou se zde nacházet také další ztracené sectory.

Mezi další novinky, které do hry DLC přinese je upravená hvězdná mapa, kde přibyla planeta Merkur i loď jíž Ghaul těžil nerostnou surovinu ke zničení slunce, ta ovšem nebyla ve streamu vůbec zmíněna. Do Strike menu přibyla možnost volby Heroic Striků, podobně jako tomu bylo v prvním dílu.

Přečti si  Hráči Warzone vyzývají vývojáře, aby opravili Groza iron sight glitch

Nejvíce ale asi všechny hráče zajímalo, co znamená nový obsah pro Raid, což nám vývojáři z Bungie objasnili následovně:

Do hvězdné mapy přibylo u Leviathanu nové raidové podmenu, kde mají hráči nové možnosti výběru. Vybrat si mohou mezi původní verzí Raidu a to včetně Prestige módu, nebo si mohou nově zvolit možnost nazvanou Leviathan Eater of Worlds.

Pokud vám Leviathan s prvním Raidem připadal nevyužitý, tak věřte, že v rozšíření Curse of Osiris získá tento vesmírný živý organismus, jak jej vývojáři sami popisují, nové možnosti. Mimo nových míst k průzkumu nabídne také nové bossy, loot, puzzly, odměny v podobě gearu a mnoho dalšího obsahu, který nechtěli vývojáři samozřejmě teasovat, ale bylo řečeno, že nás bude čekat opravdu noho umírání. Díky novému raidovému menu jsme se také dozvěděli, že druhá expanze přinese další rozšíření Leviathan Raidu, které zatím není v menu aktivní.

Vývojáři tak samotný Leviathan zřejmě využijí jako místo, kde se budou jednotlivé raidy odehrávat. Doufejme, že budou mít určitou návaznost a spojitost. Bohužel tak nenavštívíme v rámci raidu jiné planety, kterými hra disponuje.

Na celý záznam Streamu se můžete podívat níže.

4 KOMENTÁŘE

  1. Jak by jsi řekl ty…..strasny flusnuti do ksichtu tvl !!!! Takže žádnej novej strike ale jen rozšíření o heroic a místo nového raidu další debilni skakacky přidané do starého raidu ..hmmm už teď je jasný že v season pass dlc bude hovno a nový raid přijde třeba až š placeným dalším dlc…tvl tohle fakt zesrali …to jim nemuze projít kokotum

    • jak píšeš, ale ještě nás čekají dva streamy třeba se něco dozvíme, ale jeden z nich bude 100% věnován PvP.

  2. to je sice pekny ale ani jeden ti do DLC novej raid neprida :D:D:D:D:D
    no uvidme a nevis prosim kdy ty streamy maji byt ?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno