Destiny 2: Beyond Light se za poslední měsíc potýkal s několika přetrvávajícími chybami, z nichž nejpříjemnější byla chyba, která umožňovala hráčům vytvářet v raidu 12členné Fireteamy.

Zatímco mnoho chyb lze opravit poměrně rychle, jiné jsou komplikovanější a někdy vyžadují zrušení určitých herních režimů, dokud nebude možné implementovat opravu. To je příklad PvP režimu Trials of Osiris, který je ukázkovým příkladem. Naštěstí pro Guardiany, Bungie nemělo v úmyslu raidy hned vypnout.

Bungie před pár týdny uznalo chybu 12členného Raidu, ale uvedlo, že s opravou nijak nespěchá a nechá hráče si tuto chybu užít. Včera ovšem do Destiny 2 dorazila nová aktualizace, která navrátila do hry  aktivitu Grandmaster Nightfall a opravila exploit, který umožnil 12členné raidy. To může být smutná zpráva pro mnoho Guardianů.

Přečti si  SteelSeries odhaluje aplikaci Moments

Bungie má naplánovanou další aktualizaci na příští týden 23. března, která přinese ladění Stasis a doufejme, že přinese také opravu Trials of Osiris.

I když Bungie nyní opravilo 12členné raidy, řada fanoušků doufá, že studio samo přijde s nějakou oficiální aktivitou pro 12 hráčů.

Destiny 2 je nyní k dispozici na PC, PS4, PS5, Xbox One a XSX/S.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno