Destiny 2: Beyond Light se za poslední měsíc potýkal s několika přetrvávajícími chybami, z nichž nejpříjemnější byla chyba, která umožňovala hráčům vytvářet v raidu 12členné Fireteamy.

Zatímco mnoho chyb lze opravit poměrně rychle, jiné jsou komplikovanější a někdy vyžadují zrušení určitých herních režimů, dokud nebude možné implementovat opravu. To je příklad PvP režimu Trials of Osiris, který je ukázkovým příkladem. Naštěstí pro Guardiany, Bungie nemělo v úmyslu raidy hned vypnout.

Bungie před pár týdny uznalo chybu 12členného Raidu, ale uvedlo, že s opravou nijak nespěchá a nechá hráče si tuto chybu užít. Včera ovšem do Destiny 2 dorazila nová aktualizace, která navrátila do hry  aktivitu Grandmaster Nightfall a opravila exploit, který umožnil 12členné raidy. To může být smutná zpráva pro mnoho Guardianů.

Přečti si  Disney a Lucasfilm Games odhalí novou Star Wars hru letos v prosinci

Bungie má naplánovanou další aktualizaci na příští týden 23. března, která přinese ladění Stasis a doufejme, že přinese také opravu Trials of Osiris.

I když Bungie nyní opravilo 12členné raidy, řada fanoušků doufá, že studio samo přijde s nějakou oficiální aktivitou pro 12 hráčů.

Destiny 2 je nyní k dispozici na PC, PS4, PS5, Xbox One a XSX/S.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno