Včera jsem informovali o tom že studio Bungie okradlo hráče základní hry o již zaplacený obsah, dnes máme pro tyto hráče dobrou zprávu, protože studio přichází s informací o chystané nápravě.

Studio se zavázalo, že majitelům základní hry vrátí prestige verzi raidu Leviathan s doporučeným power 300, čímž umožní hráčům získat platinovou trofej a dokončit quest na exotickou brokovnici.

Dále se majitelům základní hry vrátí i PvP režim Trials of the Nine, který nebude dostupný pouze v případě, že bude probíhat na jedné z DLC map.

Co se prestige verze Nightfallu týče, tak ten prozatím zůstane majitelům základní hry uzamčen a nadále bude mít doporučený power 330. Studio ovšem zvažuje vytvoření třetí obtížnosti, čímž by se prestige verze vrátila i zpět majitelům základní hry. Totéž by studio mohlo udělat i v případě prvního raidu Leviathan, který by tak zůstal výzvou i pro hráče s DLC a vyšším power.

Přečti si  PSVR nové generace bude obsahovat podporu 4K, haptickou zpětnou vazbu a další vychytávky

Studio se také nechalo slyšet že veškeré eventy, které se ve hře již objevily, zůstanou i nadále dostupné pro všechny hráče.

 

1 komentář

  1. Je vtipne, ze nenazrane bungie musel reddit donutit prestat krast jediny web ktery o tom informoval v cr aspon co ja vim byl gamepress. Zajimalo by me jestli jine ceske weby nekdy vystrci svoji hlavu ze zadku velkych vydavatelu a zacnou ceske ctenare olravdu informovat co se venku deje. Vydavatele a vyojari maji tendence okradat zakazniky a tady je nulova informovanost diky podradnym webum jako je zing atd.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno