Bungie vydalo trailer k nadcházejícímu raidu Garden of Salvation
Domů » Hry » Destiny » Bungie vydalo trailer k nadcházejícímu raidu Garden of Salvation

Bungie vydalo trailer k nadcházejícímu raidu Garden of Salvation

4.10.2019
Publikoval:

Vydání nového raidu je vždy malým svátkem pro všechny hráče Destiny a ne jinak tomu je i v případě nadcházející výzvy s nazvem Garden of Salvation.

Všichni hráči světa chtějí být vždy mezi prvními, kteří se ponoří do tajemství nejnáročnější PvE aktivity této hry a i proto vydalo studio Bungie nový krátký trailer, který hráčům připomíná, že nový raid je již za dveřmi.

Trailer neodhaluje nic z toho, co bychom už nevěděli, ale i tak můžeme vidět šestičlennou skupinu Guardianů, kteří stojí na Měsíci před teleportační branou Vexů, která je následně přenese do Black garden, kde se celý raid následně odehrává.

Přečtěte si  Víme, kolik bude zabírat Star Wars Jedi: Fallen Order

Raid Garden of Salvation bude spuštěn v sobotu 10. října v 19:00 našeho času. Bungie také oznámilo, že jakmile první tým dokončí raid, tak se ve hře odstartuje Season of the Undying a odemkne se nový obsah hry, podobně jako tomu bylo v případě Forsaken expanze a The Last Wish raidu.

Předpokládá se, že po raidu se na mapě odemknou Vex Invasion zóny, které jsou aktuálně nečinné. Je pravděpodobné, že Vexové se budou transportovat na Měsíc při nějakém novém tipu Public Eventu.

Destiny 2: Shadowkeep je nyní k dispozici pro PC, PS4 a Xbox One.

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut, který zažil zlatou éru gamingu, kdy dominoval skill a hry nebyly jen pro děcka, což se projevuje i na hodnocení dnešních her. Hraju na všem na čem se dá PC, PS4, Xbox One, Switch, mobil a občas i na nervy.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 

Další doporučené příspěvky
 
Destiny 2 přidává šíleně drahý Power Level 900 Boost

Poslední mikrotransakce Destiny 2 umožňuje hráčům přeskočit část grindingu a...

Centrum nastavení ochrany osobních údajů