PS4 nemusí být schopna zvládnout velikost souborů pro Call of Duty: Warzone a Cold War.

Nedávná aktualizace sezóny dva pro  Black Ops: Cold War a Warzone jistě potěšila řadu fanoušků, kteří tak dostali novou dávku herních režimů a vybavení. Velikost souboru v této aktualizaci je však poměrně velká. Ve skutečnosti tak velká, že Activision varoval hráče , aby se ujistili , že se vejde na jejich konzole a tvrdí, že PlayStation 4 to nemusí zvládnout. Tato zpráva se samozřejmě nelíbí řadě hráčů ani bývalému vývojáři Call of Duty.

Robert Bowling, bývalý vedoucí Infinity Ward a kreativní stratég franšízy Call of Duty, se vydal na Twitter, aby kritizoval Activision za velké množství prostoru potřebného k hraní Cold War a Warzone. S tvrzením, že velké soubory jsou nepřijatelné, Bowling sdílel své přesvědčení, že hráči by neměli být nuceni eliminovat nebo odinstalovat části hry, aby hru mohli vůbec stáhnout.  I když hra vypadá skvěle a velmi dobře se hraje není zrovna zodpovědné dosáhnout toho prostřednictvím „dominování na pevném disku hráče“.

https://twitter.com/fourzerotwo/status/1364988944060796929?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1364988944060796929%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.thegamer.com%2Fcall-of-duty-warzone-cold-war-file-size-issues%2F

Přečti si  Nový patch pro Call of Duty: Warzone má vyřešit Exploit umožňující vydat se hráčům za hranice mapy

Tato kritika vychází z příspěvku Activisionu několik hodin před vydáním aktualizace Season Two pro Black Ops: Cold War a Warzone. Vývojáři zveřejnili  oficiální blogový příspěvek informující fanoušky o tom, jak se na aktualizaci připravit. To zahrnovalo základní informace o tom, co tato aktualizace nabízí, například nový režim Zombie’s Outbreak.

Příspěvek také řešil velkou velikost souboru aktualizace ; „Ti, kteří vlastní standardní PlayStation 4 s výchozím pevným diskem 500 GB, možná budou muset uvolnit místo, pokud mají plnou verzi Modern Warfare / Warzone a Black Ops Cold War se všemi nainstalovanými režimy a balíčky. Pokud máte obě hry nainstalované a udržovali si je aktualizované, možná budete muset odstranit nějaký nepoužívaný herní obsah, abyste mohli úspěšně stáhnout a nainstalovat opravu Warzone. “

Activision také sdílel návod, jak mohli hráči odinstalovat nepoužitý herní obsah, aby mohli nainstalovat patche kliknutím na R3 v hlavní nabídce Cold War. Navíc bylo poznamenáno, že hráči, kteří chtěli pouze aktualizovat a hrát Black Ops: Cold War, nemuseli stahovat aktualizaci Warzone nebo naopak. Hráči mohou také pomoci omezit velikost souboru výběrem konkrétních datových balíčků pro herní režimy, které hrají.

Přečti si  State of Play nabídne 15 minut nových gameplay záběrů z Ratchet and Clank: Rift Apart

Je zřejmé, že ne každý je spokojen s nutností pitvat svoji hru, aby mohl provést aktualizaci. Doufejme, že se v budoucnu objeví lepší a odpovědnější řešení, protože to určitě není poslední aktualizace, které Cold War a Warzone uvidí.

Cal of Duty: Warzone a Cold War jsou nyní k dispozici na PC, PS4, PS5, Xbox One a XSX/S.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno