Call of Duty Black Ops Cold War je nejprodávanější fyzickou kopií ve Velké Británii za poslední týden, a to navzdory 27% poklesu prodeje ve srovnání s týdnem, kdy byla hra uvedena na trh.

Trh s fyzickými kopiemi celosvětově trpí díky pandemii COVID-19, ale i přesto se k nám dostávají statistiky prodejů z Velké Británie. Jak jsme uvedli minulý týden, tak Assassin’s Creed Valhalla ve svém spouštěcím týdnu porazil Call of Duty Black Ops Cold War, ovšem v druhém týdnu je nejnovější FPS společnosti Activision již na prvním místě prodejního žebříčku.

Podle nových údajů bylo Call of Duty Black Ops Cold War nejprodávanější fyzickou kopií minulého týdne na britském trhu, přestože oproti minulému týdnu zaznamenala hra prodejní pokles o 27%. Obrovský 70% pokles prodejů Assassin’s Creed Valhalla ve skutečnosti pomohl některým dalším hrám na trhu dosáhnout vyšších pozic v týdenním grafu.

Díky Black Friday slevám byla FIFA 21 druhým nejlepším v minulém týdnu se zvýšením tržeb o 121%. FIFA 21 Ultimate Edition a FIFA 21 Champions Edition jsou nyní k dispozici se značnou slevou, což povzbuzuje každého fotbalového fanouška, aby si jednu z těchto verzí zakoupil. 

Třetí místo nejprodávanějších her obsadil launch titul pro PS5 Marvel’s Spider-Man Miles Morales. Ovšem prodeje pro PS5 a PS4 jsou v prvních dvou týdnech uvedení na trh stále o 57% nižší než u původního vydání Spider-Mana ve stejném období na PS4 z roku 2018. Tato čísla mohou být však do jisté míry ovlivněna nedostatkem konzolí PS5, takže se předpokládá, že prodeje se zvýší v průběhu příštího roku.

Další pozice tabulky (5-10) patří Fortnite: The Last Laugh BundleHyrule Warriors: Age of CalamityWatch Dogs LegionAnimal Crossing: New HorizonsMario Kart 8 DeluxeMinecraft Switch Edition .

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno