Nová kategorie receivers umožňuje odemykání doplňků, které jsou dostupné pro všechny zbraně na stejné platformě.

Ještě dříve, než dnes Activision představí multiplayer Call of Duty: Modern Warfare 2, tu máme nové video pojednávající o Gunsmith 2.0 v Call of Duty: Modern Warfare 2 . Stejně jako v předchozí hře si hráči mohou přizpůsobit různé doplňky pro zbraň, jako je pažba, optika, rukojeť a další.

Přidává se však nová kategorie receivers. Po dosažení receivers pro hranou zbraň, se odemkne další zbraň na této úrovni. Mody pro předchozí zbraň se pak přenesou do nových zbraní.

Každý receiver má jedinečný průběh. Například po odemknutí pro AR a následném přepnutí na SMG na stejné platformě můžete přesunout mody z AR do SMG. Toto odstraňuje zdlouhavé odemykání jednotlivých příslušenství pro každou zbraň. Pokud tedy odemknete rukojeť na zbrani 1. úrovně, není nutné ji odemykat pro další zbraň.

Přečti si  Akcie Activision Blizzard v hodnotě 267 325 000 USD byly prodány, což naznačuje pochybnosti o sloučení Xbox

Infinity Ward také konečně odhalilo, co je Vault System. První je FJX Cinder a odemyká každé příslušenství a umožňuje jím vybavit jakoukoliv M4, která sdílí stejnou estetiku. Je to v podstatě “ultimate Blueprint“ pro vaši oblíbenou úroveň zbraně. Spusťte cokoli a všechny attachments budou nastaveny.

Call of Duty: Modern Warfare 2 vychází 28. října pro Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5 a PC.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno