First person střílečka údajně odhalí své gameplay záběry z kampaně v červnu, následovat bude multiplayerovým odhalením v srpnu.

Infinity Ward je opět v čele letošního prémiového dílu Call of Duty a vývojář hru teasoval před jejím úplným odhalením. Nedávno bylo také odhaleno logo a název hry – což je nepřekvapivě Call of Duty: Modern Warfare 2 – a čas na úplné odhalení hry se také blíží.

Kdy přesně k tomu ale dojde? Podle zprávy zveřejněné na Exputeru známým zasvěcencem Tomem Hendersonem bude Call of Duty: Modern Warfare 2 odhaleno někdy v červnu. Na Twitteru @TheGhostOfHope, který v minulosti přesně zveřejnil informace o Call of Duty, se říká, že přesné datum odhalení je stanoveno na 2. června.

Henderson ve své zprávě píše, že stejně jako minulé Call of Duty,  bude Modern Warfare 2  odhaleno trailerem zaměřeným na kampaň, po které bude následovat rozšířený pohled na záběry ze hry kampaně v samotném červnu. Vzhledem k tomu, že Summer Game Fest je oficiálně stanoven na 9. června, je možné, že právě tam budou odhaleny první gameplay záběry, zvláště když Henderson byl informován ze zdrojů, že odhalení dorazí „na akci, v době, kdy se měla konat E3.“

Přečti si  Galerie obrázků ASUS ROG Phone 6 ukazuje vlajkovou loď ze všech stran

Odhalení multiplayeru jako vždy dorazí později a potenciálně by mohlo být stanoveno na srpen, i když není jasné, zda bude doprovázeno událostí ve hře v Call of Duty: Warzone, jako tomu bylo v minulých dvou letech.

Henderson také tvrdí, že Call of Duty: Warzone 2, které je také ve vývoji v Infinity Ward, bude spuštěno během několika týdnů po vydání Modern Warfare 2, nikoli měsíců, jak bylo uváděno dříve. Activision nedávno uvedl, že hra bude odhalena později v tomto roce, ale konkrétnější podrobnosti zůstávají nedostupné.

V souladu s předchozími zprávami se také tvrdí, že  Modern Warfare 2  bude spuštěno buď v říjnu nebo listopadu.

Call of Duty: Modern Warfare je nyní ve vývoji pro PC, PS5 a XSX/S. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno