Call of Duty: Modern Warfare 3 od Activisionu mělo na Gamescom Opening Night Live rozsáhlé odhalení a předvedlo lineární kampaň. Existují však také mise Open Combat, kde mají hráči větší svobodu v přístupu. 

V novém traileru Sledgehammer Games diskutují o tom samém a zároveň předvádějí některé dostupné možnosti.

Otevřené bojové mise se odehrávají na velkých mapách a prolínají se s misemi běžných kampaní. Začnete s loadoutem a můžete objevit zbraně, taktické vybavení a kořist, které se přidávají do arzenálu a umožňují změnu taktiky uprostřed mise (protože nepřátelé se přizpůsobí). Můžete se vybavit tlumiči pro plížení, pancéřovými pláty pro útočný přístup nebo se spolehnout na nůž.

K dispozici jsou dokonce i vozidla. Mise jsou navrženy s ohledem na opakovatelnost, protože hráči zkoušejí různé přístupy a vyzývají sami sebe. Jedna taková mise přehlíží celou úroveň z přehlídkového mola a umožňuje vám rozhodnout se, kam jít.

Přečti si  Xbox potvrzuje, že červnový "redigovaný" Direct se týká hry Call of Duty: Black Ops 6

Call of Duty: Modern Warfare 3 vychází 10. listopadu pro Xbox Series X/S, PS4, PS5, PC a Xbox One. Podrobnosti o multiplayeru se dostanou na příští showcase Call of Duty Next, s otevřenou beta verzí v říjnu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno