Fanoušci Call of Duty a battle royale režimu již netrpělivě čekají na to, až vývojáři a vydavatel naplní své původní sliby a přinesou tento velmi očekávaná režim do Modern Warfare.

Nyní mají fanoušci možnost získat mnohem lepší představu o tom, co je se spuštěním BR režimu nazvaného Warzone bude čekat. Na internet totiž uniklo gameplay video, které bylo následně velmi rychle odstraněno, ale odhalilo režim v akci a prozradilo nové mechaniky, na které se mohou hráči těšit.

Video, zobrazovalo změny v lootování, kdy se vývojáři inspirovali u konkurenčního Firestormu z Battlefield V a věci se nově z beden a batohů rozsypou po zemi, což nám připadá méně přehledné a do značné míry i zdržující. Warzone má dle videa nabídnout i velmi oblíbený “ping” systém, který mohou znát hráči Apex Legends a který byl později přidán i do Fortnitu.

Přečti si  Do Rocket League míří NASCAR 2021 Fan Pack DLC

Uživatel Twitteru také našel obrazovky, které ukazují, že ve hře bude nově trio, vedle solo, doubles a quads.

Hráči budou nově během zápasů schopni vydělávat měnu nazvanou plunder, která poté může být použita v Supply Station k získání speciálního dropu v podobě náletu, UAV, munice a dalšího vybavení jako je například plynová maska, která vám pomůže přežít v zeleném smrtícím plynu, který postupně uzavírá mapu.

A jak se zdá, tak Warzone by mohlo nabídnout i podobné speciální raidy, kterých by se mohlo zúčastnit až oněch dříve avizovaných 200 hráčů.

Call of Duty: Modern Warfare je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno