DLC a významná podpora po spuštění byla pro hry Call of Duty již řadu let konzistentní , a proto není divu, že  Call of Duty: Modern Warfare se v tomto ohledu chce lišit.

V nedávné výzvě pro investory se Activision COO Coddy Johnson dotkl  plánů Call of Duty: Modern Warfare a jeho DLC a prohlásil, že hra bude mít více DLC než jakákoli jiná hra Call of Duty v historii série.

Johnson neposkytl specifika toho, co fanoušci mohou očekávat od  „největšího post-launch line-upu v historii franšízy”“, ale již se objevila nějaká oznámení o tom, co  budou DLC Call of Duty: Modern Warfare nabízet. Víme, že tato hra bude zdarma přidávat nové mapy pro více hráčů , aby se zabránilo rozštěpení komunity, a že s větší pravděpodobností nebude mít tunu kosmetického obsahu, který si hráči mohli kupovat pomocí mikrotransakcí.

Přečti si  Nový patch pro Call of Duty: Warzone má vyřešit Exploit umožňující vydat se hráčům za hranice mapy

Call of Duty: Modern Warfare bude také pravděpodobně mít sezónní události a podobné aktivity, aby fanoušci byli udrženi a zapojeni do hry dlouho po jejím spuštění. Tyto události jistě představí nové herní režimy, zbraně, možnosti přizpůsobení a další. Také se může  v určitém okamžiku v roce 2020 objevit významnější aktualizace.

Zvěsti hovoří o tom, že Call of Duty: Modern Warfare dostane battle royale režim v roce 2020, který by měl na rozdíl od režimu Blackout být zdarma, aniž by hráči museli vlastnit  základní hru Modern Warfare.

Call of Duty: Modern Warfare vychází na PC, PS4 a Xbox One 25. října.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno