Activision a Infinity Ward mají pro hráče Call of Duty: Modern Warfare vánoční dárek v podobě dvou nových playlistů, které budou k dispozici právě na Štědrý den.

První z nich je speciální prázdninová varianta hry Gunfight a druhá je Drop Zone, režim King of the Hill,který smíchán s množstvím care packages.

Drop Zone  je režim pro dva týmy, ve kterém hráči bojují o kontrolu nad pohybujícím se místem na mapě. Stejně jako v King of the Hill, i zde hráči dostávají body za ovládnutí těchto míst a získáváním care packages. 

Podle oznámení společnosti Activision je jedinou cestou k získání  Killstreaku držení care packages a bodů na mapě. Zatím není jasné, zda existují výjimky z pravidla, jako v předchozích hrách Call of Duty, kde například hráči mohli za určitých okolností stále odemykat De-Atomizer Strikes v Infinite Warfare nebo MOABs a KEM Strikes v Call of Duty: Ghosts.

Drop Zone nebylo zahrnuto v Call of Duty od Infinite Warfare, zatímco v předchozích dílech byl tento režim běžnou záležitostí, přičemž poprvé byl k vidění v  Call of Duty: Modern Warfare 3. Drop Zone byl původně vydán jako součást komunitního playlistu, který měl hráčům nabídnout experimentální režimy. Po dvou měsících byl odstraněn, ale fanoušci chtěli Drop Zone zpátky tak moc, že se režim po dvou dnech do hry vrátil.

Přečti si  Hráči Warzone vyzývají vývojáře, aby opravili Groza iron sight glitch

Jak Snowfight varianta Gunfight, tak Drop Zone budou spuštěny v Call of Duty: Modern Warfare počínaje dneškem, tedy 24. prosincem v 19:00 hod. a budou k dispozici  do 31. prosince 19:00 hod.

V současné době probíhá v Call of Duty: Modern Warfare také Double XP víkend, který skončí 27. prosince v 19:00 hod. Po skončení víkendu nabídne Activision větší tier slevy, aby se hráči mohli v Battle Passu více posunout.

Call of Duty: Modern Warfare je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno