I poté, co do hry přišla aktualizace, která měla řešit nekonečné doplňování zdraví ve hře Call of Duty: Warzone, tak hráči našli další způsob, jak této chyby ve hře nadále využívat.

Call of Duty: Warzone je i nadále jednou z největších online multiplayerových her. A v tomto roce hra dosáhne svého jednoletého výročí, které by mělo přinést řadu změn a vylepšení. A i když se máme v tomto roce zcela jistě nač těšit, tak  jak se zdá, tak tempo a kvalita opravovaní chyb hráče příliš neuspokojuje. 

Call of Duty: Warzone je oblíbená hra většiny komunity, ale bohužel je velmi poznamenána chybami, podvodníky a vykořisťovateli. Posledním problémem byl návrat takzvaného Infinite Stim Glitche. Problém měl být opraven nedávno, ale zdá se, že tomu tak nebylo.

Tato chyba umožňuje hráčům přežít v plynu díky nekonečnému množství STIMů a tak je pro ostatní hráče téměř nemožné tyto hráče hluboko v mapě objevit a eliminovat.

Přečti si  Časovač dema Resident Evil: Village může být na PC resetován

Problém je v tom, že nekonečná stimulace závady měla být opravena spolu s dalšími aktualizacemi a změnami v nedávné aktualizaci  Call of Duty: Warzone z 13. ledna. Aktualizace nakonec nerfla DMR, přinesla několik dalších obecných vylepšení a měla znemožnit nekonečnou stimulaci. Ale bohužel komunita Call of Duty hlásí, že neomezená stimulace je bohužel stále možná a hráči ji vesele využívají. 

Mnoho komentátorů navrhuje, aby vývojáři jednoduše odstranili stimulační položku z Call of Duty: Warzone úplně (mohla by zůstat v multiplayeru Call of Duty: Modern Warfare a Call of Duty: Black Ops Cold War ), dokud nebude problém vyřešen. 

Call of Duty: Warzone je k dispozici na PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series X / S.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno