Blizzard Entertainment vyšetřuje problém, který brání hráčům na PC v připojení k serverům Call of Duty: Warzone.

Call of Duty: Warzone mělo skvělý start a bylo velmi dobře přijato všemi fanoušky battle royale. A i přestože se hráči již naučili využívat drobných chyb ve hře ve svůj prospěch, tak tato hra v současnosti čelí mnohem závažnějším technickým problémům, než jaké hráči dříve viděli.

Infinity Ward již pracuje na opravách čtyř závažnějších chyb a studio slíbilo, že budoucí aktualizace je vyřeší. Ovšem hra čelí mnohem závažnějšímu problému. Blizzard Entertainment v nedávném tweetu oznámil problém se svými ověřovacími servery na Battle.net.Vývojář varoval hráče, že dokud nebudou opraveny servery, budou se v důsledku chyby buď dlouho přihlašovat nebo se nepřihlásí vůbec. Zatímco uživatelé sociálních médií v současnosti hlásí, že několik her Blizzardu není přístupných, aktuální výpadek serveru je obzvláště problematický u online titulů pro více hráčů, jako je právě Call of Duty: Warzone. 


Technické problémy, jako jsou tyto, nejsou pro živé služby neobvyklé. Kupříkladu v nedávné době podobnými problémům čelil Origin a Apex Legends. Doufejme, že zaměstnanci Blizzard budou schopni problém s ověřením vyřešit co nejdříve a hráči se budou moci v klidu připojovat.

Přečti si  Destruction AllStars odstartovalo svou první sezonu

Call of Duty: Warzone  je nyní zdarma na PC, PS4 a Xbox One.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno