Call of Duty: Warzone nekonečné stim glitch se vrací navzdory snahám vývojářů opravit a vyřešit tento přetrvávající problém.

Právě když si fanoušci Call of Duty: Warzone mysleli, že je stim glitch konečně pryč, je opět zpět, již po desáté! I když to není tak efektivní jako dříve kvůli úpravám vývojářů, tak si několik hráčů této chyby opět všimlo. 

Dobrou zprávou je, že Raven Software dokázal omezit schopnosti této chyby, ale i tak ji hráči Call of Duty: Warzone dokáží nadále využívat, ale naštěstí již není tak efektivní jako tomu bylo v minulosti. V tuto chvíli se zdá, že je vše pod kontrolou, ale nedá se říct, jak dlouho to vydrží, než chyba bude ve hře opět dominovat.

Chybu spatřil a potvrdil tvůrce obsahu Call of Duty: Warzone JGOD. Hráč poukazuje na to, že závada se snadno provádí i přes omezení, která  Raven Software zavedl v minulé opravě. Naštěstí práce vývojářů způsobila, že použití glitche bylo vcelku neúčinné, protože hráči, kteří používají chybu, byli omezeni na jedinou zbraň a nemohli se pohybovat rychleji než rychlostí chůze.

Jakmile došlo k závadě, společnost Raven Software vydala hotfix s řešením chyby. Plyn v Call of Duty: Warzone se stal jednoduše mnohem smrtelnější. Další podrobnosti opravy nejsou zatím známy. Raven Software bude nadále aktualizovat hru ve snaze tuto chybu odstranit.

Přečti si  Activision si v příštích dvou letech najme 2 000 vývojářů, protože si klade za cíl ztrojnásobit velikost franšízového týmu

https://twitter.com/RavenSoftware/status/1371843247551741956?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1371843247551741956%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fgamerant.com%2Fcall-of-duty-warzone-stim-glitch-back-again-march-2021%2F

Ve hře je několik změn, díky nimž je téměř nemožné provést stim glitch. S více smrtícím plynem zavedeným v sezóně 2 museli hráči mít dokonalé načasování, pokud chtěli uniknout nekonečnému poškození. Aby byla hra ještě bezpečnější, je ze hry Call of Duty: Warzone automaticky  vykopnut každý hráč, který zůstane v plynu déle než 40 sekund. (něco podobného bych osobně zavedl i na ležící nebo nepohybující se hráče, kteří jen kempí).

Je důležité si uvědomit, že stim glitch ovlivňuje nejen stimulační položku. Stejná chyba umožňuje hráčům házet nekonečné flashe a smoke granáty. Zatímco stim glitch se již nemůže skrýt v plynu, Call of Duty: Warzone stále trpí formou této notoricky známé chyby. Zatímco je chyba stále aktivní, je přísně omezena ve svém dopadu na herní prostředí. Hráči by měli hlásit a dokumentovat případy chyby, ve snaze pomoci vývojářům s jejím konečným vyřešením.

Přečti si  Rozložení mapy Call of Duty: Warzone je autentičtější, než si fanoušci uvědomují

Call of Duty: Warzone je k dispozici na PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series X / S.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno