Letošní Call of Duty, o kterém se říká, že ponese název Call of Duty WW2 Vanguard, je údajně brzděno konzolemi poslední generace.

Activision dosud oficiálně nepotvrdil název svého dalšího dílu Call of Duty, ale stejně jako v předchozích letech vydavatel již potvrdil, že plánuje vydat nový díl do konce tohoto roku. Titul, o kterém se říká, že je vyvíjen studiem Sledgehammer Games, údajně vyjde pro PC, konzole nové generace a také pro PlayStation 4 a Xbox One.

Známý insider Call of Duty Tom Henderson se vydal na Twitter, aby sdělil nějaké nové podrobnosti k Vanguardu, který má údajně vyjít na next-gen i old-gen. Je zajímavé, že také zmínil, že příští rok Call of Duty, o kterém se říká, že je vyvíjeno studiem Infinity Ward, je také plánováno pro PS5 / XSX a PS4 / XO.

Přečti si  HyperX uzavřel globální partnerství s Riot Games pro VALORANT Champions Tour

„Vývoj [Call of Duty] WW2 Vanguard bude špatně brzděn konzolemi předchozí generace. A podle mého chápání plánují další titul od IW také pro staré konzole.”

V následném tweetu Henderson uvedl, že věří, že nový díl Call of Duty si zaslouží být vydán exkluzivně pro next-gen konzole.

Nejnovějším dílem Call of Duty je loňské Call of Duty: Black Ops Cold War, které je k dispozici na PC, PS4, PS5, Xbox One a XSX/S.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno