Capcom vydal nový trailer pro Monster Hunter Rise
Domů » Nintendo » Capcom vydal nový trailer pro Monster Hunter Rise

Capcom vydal nový trailer pro Monster Hunter Rise

18.2.2021
Publikoval:

Trailer představuje nová, ale i oblíbená monstra, dvě nová místa a prohlíží blížící se Rampage.

Během včerejšího Nintendo Direct , který obsahoval téměř 50 minut informací o dostupných hrách, odhalil Capcom nejnovější trailer pro Monster Hunter Rise, připravované akční RPG pro Nintendo Switch.

Trailer, který předvádí nová i vracející se oblíbená monstra, dvě nová místa a prozkoumává blížící se Rampage, obsahuje Rakna-Kadaki a Almudron, pět vracejících se příšer a obyvatele vesnice Kamura spojující síly, aby zastavili příchozí Rampage. Po opuštění vesnice mohou hráči prozkoumat Lava Caverns a Sandy Plains a také dříve odhalená lovecká místa.

Ve svém popisu Nintendo píše: „Setkávejte se v ninji inspirované zemi Kamura Village, prozkoumejte bujné ekosystémy a bojujte s hrůzostrašnými monstry, abyste se stali dokonalým lovcem. Je to už půl století, co udeřila poslední pohroma, ale děsivé nové monstrum vztyčilo hlavu a hrozí, že zemi znovu uvrhne do chaosu. “

Přečtěte si  Do Diablo 2 Resurrected si budete moci přenést své uložené pozice z původní hry

Stejně jako v předchozích vydáních Monster Hunter se hráči ujímají role huntera, který musí zabíjet nebo chytat do pastí obří monstra a to jak sami, tak s přáteli a získávat odměny, které lze použít k výrobě řady zbraní a brnění. Nové herní systémy, jako je high-flying Wire Action a psí společník s názvem Palamute, „přidávají vzrušující nové možnosti do již tak robustního boje, kterým je Monster Hunter známý.“

Očekává se, že šestý hlavní díl série Monster Hunter po roce 2018 Monster Hunter: World bude mít cross-compatibility s Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin, jehož vydání je plánováno po Rise.

Monster Hunter Rise vychází celosvětově pro Nintendo Switch 26. března.

Přečtěte si  Final Fantasy 7 Remake: Part 2 bude využívat funkce PS5 více než Intergrade
Zdroj :
VG247

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut. Hraji téměř vše na čem se dá.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

 

Další doporučené příspěvky
 
Splatoon 3 oznámeno pro rok 2022

Během včerejší prezentace Nintendo Direct bylo učiněno jedno překvapivé oznámení...