Leckdo si asi poví: “No co, nějací zhrzení vývojáři zase opouští známé studio.” Situace je ale mnohem kritičtější než se může nezainteresovaným osobám jevit a odchod těchto dvou jmen je pro studio stojící za sériemi Dragon Age a Mass Effect velkou ranou.

Nejedná se totiž o žádné řadové zaměstnance studia. Casey Hudson byl generálním ředitelem studia a Mark Darrah zde pracoval jako výkonný producent na novém dílu ze série Dragon Age. Projekty jako Anthem Next, nový Dragon Age a Mass Effect: The Legendary Edition by dle vyjádření studia ohroženy býti neměly.

Projektu Dragon Age se nové ujímá Christian Dailey, který do Bioware přešel docela nedávno ze společnosti Blizzard. Dohledem nad chodem studia je nyní pověřena Samantha Ryan. Není to poprvé co Hudson opouští BioWare. Poprvé se tak stalo v roce 2014, kdy odešel pracovat na novém projektu společnosti Microsoft, aby se v roce 2017 vrátil zpět na svou předchozí pozici. Dle slov Marka Darraha, pro nějž byl nový díl Dragon Age něco jako životní dílo, to bylo velmi těžké rozhodnutí. Darrha také dodal, že o budoucnost značky nemá nejmenší obavy.

Přečti si  Sezóna 9 Apex Legends přináší novou možnost hlášení hráčů za „smurfing“

Odchod předních tváří studia vždy vzbudí řadu otázek a domněnek ohledně situace panující uvnitř studia a všech vývojářských týmů.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno