Přesně týden zbývá do vydání Cyberpunku 2077, který je bezpochyby nejočekávanější hrou letošní zimy. CD Projekt Red oficiálně vyhlásil výzvu proti pokusu o streamování Cyberpunk 2077 dříve, aby se zabránilo spoilerům.

Zatímco čekání bylo obzvláště dlouhé a Cyberpunk 2077 je konečně připraven dorazit na konzole a PC. Vzhledem k mnoha odkladům i dlouhému vývoji, se CD Projekt RED usilovně snaží minimalizovat riziko spoilerů. I proto nyní na oficiální, Twitteru sdílelo studio některé pokyny týkající se streamování Cyberpunku 2077, zejména potom ve dnech před oficiálním vydáním. 

Jak je uvedeno v prohlášení, CD Projekt Red (přirozeně) vyzývá ty, kteří hru mohli získat před jejím spuštěním příští týden, aby nestreamovali hru před 9. prosincem 2020, kdy se hra začne spouštět v jednotlivých světových regionech.

Přečti si  Destruction AllStars odstartovalo svou první sezonu

Celé prohlášení CD Projekt Red si můžete prohlédnout níže:

Samozřejmě bude téměř nemožné zcela zabránit spoilerům před vydáním hry, protože jak se ukazuje, tak některé kopie hry se již dostaly do rukou některých hráčů a to ještě před recenzenty, kteří budou mít u nás přístup ke hře až 9. prosince. CD Projekt Red sdělil, že „naší ambicí je, aby hráči po celém světě měli v době vydání hry stejný – spoiler free – zážitek.“ To znamená, že studio bude na internetu také aktivně vyhledávat videa, která se objeví na YouTube a Twitch před vydáním hry a informují, že „MAX-TAC“ půjde po každém, kdo bude sdílet rané záběry hry.

Přečti si  Sony zahájí výrobu přepracovaného systému PS5 v roce 2022

Cyberpunk 2077 vyjde pro PS4, Xbox One, PC 10. prosince 2020, s vylepšeními pro PS5 a Xbox Series X / Series S přijde v roce 2021.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno