CD Projekt RED odhaluje další podrobnosti o Valentinosu, hlavním gangu hry Cyberpunk 2077, který se domnívá, že bratrství a čest jsou důležité.

Další gangy a korporace byly odhaleny, jako například  Kang-Tao, společnost vyrábějící chytré zbraně nebo The Mox, gang, který hájí sexuální pracovníky.

Na Twitteru sdílel CD Projekt RED logo dalšího gangu jménem Valentinos. Studio uvedlo, že gang je „vázán silným morálním kodexem a stoletými tradicemi“. Stejně jako Cyberpunk 2077 gang, Tyger Claws , který je většinou složen z členů japonské etnické skupiny, Valentinos ovládá Heywood a má mnoho Latinskoamerických členů. Okresy Night City jsou rozděleny podle třídy, rasy a síly a hráči to uvidí na jednotlivých gangech.

CD Projekt RED také uvedlo, že členové Valentinosu „berou hodnoty jako je čest, spravedlnost a bratrství velmi vážně”. I když video loga gangu neposkytuje mnoho informací o tom, jaké mise mohou hráči s gangem očekávat , naznačuje to, že se s členy Valentinosu nebude snadné vypořádat.

To také naznačuje, že pokud hráči Cyberpunku 2077 udělají něco, čím by ublížili jednomu členu gangu, mohli by jej následně pronásledovat další členové, kteří budou chtít hájit čest jejich bratra. 

Již brzy bychom s měli o Cyberpunku 2077 dozvědět něco více, protože bylo potvrzeno, že CD Projekt RED přinese Cyberpunk 2077 na červnový turnaj IGN ​​Summer of Gaming. Tato událost, která byla vytvořena jako náhrada E3 2020 bude obsahovat herní odhalení a rozhovory s vývojáři.

Cyberpunk 2077  vychází 17. září 2020 na PC, PS4 a Xbox One.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno