Zdá se, že Cyberpunk 2077 bude mít v červnu na E3 velký úspěch, CD Projekt Red totiž bere letošní E3 jako velmi důležitou.

V minulém roce CD Projekt Red vyrazil dech řadě fanouškům s parádním trailerem a následně i vybraným jedincům, kteří měli možnost za zavřenými dveřmi shlédnout 40 minutové demo, které se později v roce představilo i široké hráčské veřejnosti. Ovšem CD Projekt Red tvrdí, že letošní E3 bude ještě mnohem důležitější, než ta předchozí.

Během včerejší konference o finančních výsledcích z fiskálního roku 2018, uvedl generální ředitel Adam Kiciński, že E3 2019 bude pro studio nejdůležitější v historii. Kiciński uvedl, že CD Projekt připravil opravdu “silnou show“ a vyzval všechny, kteří je sledují, aby se v červnu tohoto roku zúčastnili kongresu v Los Angeles.

Přečti si  Remake The Last of Us bude víc než jen jednoduchý vizuální upgrade

Věříme, že nám vývojáři konečně odhalí odpovědi na řadu otázek k tomuto  futuristickému sci-fi RPG, kde tou největší je samozřejmě termín vydání. CD Projekt by také mohl odhalit své další připravované RPG.

Také se objevila informace, že by Cyberpunk 2077 mohl být skutečnoí cross-gen titulem a vyjít jak na současnou generaci konzolí, tak i na tu nadcházející.

Co si myslíte, že CD Projekt oznámí?

Cyberpunk 2077 je nyní ve vývoji pro PC, PS4 a Xbox One.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno