E3 demo hry Cyberpunk 2077, které bylo předvedeno studiem CD Projekt Red, za zavřenými dveřmi bylo dle slov zúčastněných diváků vizuálně ohromující.

Víme, také, že běželo na high-end PC, jehož specifikace studio následně odhalilo, ale podle výkonného ředitele společnosti CD Projekt Red Marcin Iwińskiho, by akční RPG mělo vypadat skvěle na konzolích Xbox One a PlayStation 4.

Na konci předvedení dema se řada novinářů dotazovala, zda by hra mohla běžet i na současné generaci konzolí, ale žádná odpověď se jim nedostala, až nyní, kdy Iwiński v rozhovoru pro GamesIndustry.biz naznačil, že tu naděje je, především potom pro Xbox One X a PlayStation 4 Pro.

Přečti si  Bethesda Game Studios pracuje na nové neohlášené hře

Demo běžící na vysokorychlostním PC,” řekl GamesIndustry.biz . “Jedná se o příští generaci vlastního patentovaného enginu a upřímně řečeno, stále pracujeme na renderování, takže doufám, že z toho můžeme dostat ještě víc.” Aktuální generace konzolí jsou opravdu silné, zvláště pokud jde o Xbox One X a PlayStation 4 Pro. “Uděláme vše, co je v našich silách, abychom z nich dostali maximum, ale je příliš brzy na to, abychom přesně řekli, čeho můžeme dosáhnout. PC verze bude vždy nad tím vším, protože jak platforma, tak i hra mohou být neustále aktualizovány, ale i na aktuálních konzolích by to mělo stále vypadat skvěle.

Jak jsme již uvedli E3 2018 demo běželo na: Intel i7-8700K s 32 GB paměti a grafickou kartou NVIDIA GeForce GTX 1080Ti.

Cyberpunk 2077 je aktuálně ve vývoji s předběžným termínem vydání v roce 2020 na PC a blíže nespecifikované konzole.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno