Call of Duty: Warzone má další opakující se chybu, o které se předpokládalo, že bude opravena již v prosinci, ale nyní znovu trápí hráče.

Frustrující chyba v Call of Duty: Warzone se opět projevila a způsobila problémy v celé hře. Navíc to není první chyba, který se do Warzone s příchodem Cold War vrátila. A tak komunita opět čeká, zda vývojáři přijdou s rychlou opravou tohoto přetrvávajícího problému.

Po nerfnutí DMR a návratu infinite stim glitche, fanoušci Call of Duty: Warzone zjistili, že i loadout dropy mohou být opět nebezpečné. Loadout dropy v Call of Duty: Warzone způsobují zamrznutí hry, což má za následek prodloužení životně důležitých okamžiků, kdy jsou hráči u beden s kořistí jednoduše zranitelní.

Přečti si  Housemarque opravili problém s mazáním postupu v Returnalu

Společnost Raven Software původně vydala opravu tohoto problému již v prosinci, nyní se však problém vrátil a je stále častější. Tato závada se objeví poté, co hráč interaguje s bednou s vybavením. Jakmile vybere bednu, hra se na několik sekund pozastaví a hráči tak zůstanou na místě, než se hra načte, díky tomu jsou ještě snazším cílem, než doposud.

Otevírání loadout dropů je už tak velmi riskantní, protože bedny dopadají na otevřená prostranství, kam je velmi dobře vidět a mnohdy to nahrává sniperům, kteří čekají na svůj snadný kill.

Problém se objevil na desce Trello společnosti Activision, kde je uveden stav problému jako „prošetřován“, ale zatím nenabízí žádnou odpověď na to, kdy bude problém vyřešen. Hráči musí jednoduše počkat, až vývojář vydá opravu nebo komentář o dalším vývoji této frustrující chyby.

Přečti si  Pre-load Mass Effect: Legendary Edition je nyní k dispozici na Xbox, připravte si 84 GB volného místa

Call of Duty: Warzone je k dispozici na PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series X / S.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno