Firaxis dnes oznámilo rozšíření Civilization VI s názvem Rise and Fall, které na PC zamíří 8. února a spolu s tím vydává i oznamující trailer, na který se mlžete podívat níže.

Trailer láká na nové funkce expanze, včetně věků Golden a Dark, historických okamžiků jako světové války či bourání berlínské zdi a mnoho dalších zásadních událostí civilizace.

Rozšíření nabídne

Nové civilizace a vůdce

Rise and Fall přidává do hry osm nových civilizací a devět nových vůdců.

Nové jednotky a aktualizace

Nový systém civky přináší spoustu nových jednotek k objevování a používání, ale vylepšují také možnosti pro upgrade stávajících jednotek. Skautská cesta například získá Spec Ops jednotku.

Golden, Dark, And Heroic Ages mění vše

Přečti si  Češi versus mistři světa. Prestižní League of Legends turnaj MSI 2021 právě odstartoval!

Věky jsou v rozšíření nejdůležitější mechanikou. V každém věku můžete  zaznamenat zlatý věk, Temnotu i věk hrdinů.  Zlaté věky jsou nejžádanější, zatímco dobu temna bude mnohem obtížnější zvládnout.

Věrnostní systém 

Nový věrnostní systém je spojen se znakem věků. Přemýšlejte o loajalitě jako o systému, který funguje vedle řízení štěstí vašeho obyvatelstva. Temná doba způsobí značný zásah do věrnosti, takže loajalita musí být velmi pečlivě řešena.

Zavedení mimořádných událostí

Nouzové situace přidávají hře nové koření. Možná, že soupeř hodlá vypustit jadernou zbraň, čímž by mohla být vyvolána mimořádná situace. Nouzové situace mohou vyřešit stávky a další zajímavé prvky, které sebou rozšíření přinese.

Alliance budou důležitější než kdy dříve

Alliances jsou přepracovány a modernizovány a nyní můžete vytvářet různé typy spojenectví, jako je výzkum nebo ekonomika. Tyto aliance vás odměňují za to, že jste je drželi v průběhu času, což vám umožní získat přístup k významnějším upgradům a bonusům.

Přečti si  Členové Xbox Insider se mohou zaregistrovat, aby si mohli zarezervovat a zakoupit Xbox Series X / S

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno