Zdá se, že vývojový tým v Raven Software pomalu dělá hardcore verzi battle royale hry CoD: Warzone.

Přes noc, právě když si hráči začali užívat Warzone po nerfnutí AUGu, vstoupila na scénu ještě silnější zbraň. A jak je už u Warzone zvykem, tak to nebylo záměrem vývojářů.

Hráči Warzone objevili, že se nyní objevilo Sykov Akimbo, pistole Modern Warfare, která se dříve náhodně objevovala ve Warzone a někdy v multiplayeru nebo kooperaci. Nyní se zdá, že Rawen Software možná plánuje přidání postole do hry s blížícím se zahájením sezóny 3.

Mnoho hráčů však s touto zbraní běhá po mapě, protože někteří dokonce získali některé jeho úrovně zpět, když byl krátce přístupný.

The new Sykow is broken AF from CODWarzone

Jak vysvětlil YouTuber JGOD na Twitteru, díky statistikám Sykov Akimbo je to na blízko extrémně smrtící zbraň. Sykov je mnohem silnější než FFAR, která v současné době na krátkou vzdálenost také dominuje.

Přečti si  Rozložení mapy Call of Duty: Warzone je autentičtější, než si fanoušci uvědomují

Sykov můžete také vybavit 80 ranným zásobníkem a střílet plně automaticky rychlostí 880 ran za minutu (RPM).

Analýza poškození modelu JGOD odhalila, že Sykov způsobí 35 poškození hrudníku a hlavy do 11 metrů a 29 poškození do 20 metrů. Multiplikátor je nižší pro břicho a končetiny, které utrpí poškození 27 do 11 metrů a 23 do 20 metrů.

Při rychlosti střelby 880 při plném automatu dosáhl Sykov time to kill v těsné blízkosti mezi 477  ms a 614 ms. S Akimbo to klesne na směšných 239 ms – 307 ms.

Popravdě nějak nejsem schopen pochopit, proč to Raven stále dělá a proč je stav Warzone, který má být na trhu i v příštím roce tak špatný.

Přečti si  Nový patent společnosti Sony umožňuje hráčům registrovat se jako odborníci a pomáhat ostatním v reálném čase

Call of Duty: Warzone je nyní zdarma k dispozici na PC, PS4, PS5, Xbox One a XSX/S.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno