Codemasters a Koch Media oznámili nový ročník F1 2018 který vyjde koncem srpna na PC, PS4 a Xbox One.

Codemasters s polečně s Koch Media informují, že nový ročník bude vycházet ze základů předchozího dílu tedy F1 2017, které byly jak kritikou, tak i veřejností skvěle přijaty. Vývojáři společně s vydavateli chtějí navázat na tento úspěch a s novým ročníkem chtějí tuto závodní hru posunout zase o něco dále.

“Během posledních několika let jsme se velmi zabývali naší fanouškovou základnou, abychom pochopili, co je pro ně důležité, a nemůžeme se dočkat, až odhalíme další podrobnosti o funkcích, které s novým ročníkem přijdou. Věříme, že naši fanoušci je budou také milovat,”

řekl Paul Jeal, ředitel F1 Franchise v Codemasters.

Nový ročník má hráčům nabídnout mnohem hlubší režim kariéry, aby se hráči mohli ještě více ponořit do světa Formule 1, než kdykoliv předtím. Nový ročník, také přinese další řadu klasických vozů. Tvůrci bedlivě naslouchali komunitě a sledovali, které z historických vozů by v novém ročníku chtěli.

F1 2018 obsahuje mnohem více vylepšení, která budou odhalena před samotným vydáním hry.

Přečti si  Days Gone nebude na PC podporovat DLSS ani Ray Tracing

Sezóna 2018 začala ve velmi vzrušujícím stylu, s vítězstvím Sebastiana Vettela ve Ferrari ve velkých cenách Austrálie a Bahrajnu, pak v Číně vybojoval vítězství pro Red Bull Racing Daniel Ricciardo. Lewis Hamilton získal vzrušující a dramatické vítězství na okruhu v Baku v Ázerbájdžánu a naposledy Hamilton opět zvítězil minulý týden ve Španělsku. Sezóna 2018 také poprvé od roku 2008 uvidí návrat Grand Prix Francie na okruhu Paula Ricarda, který naposledy hostil Grand Prix v roce 1990.

F1 2018 vyjde na PS4, PC a Xbox One 24. srpna.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno