Vývojáři z Remedy Entertainment dokončili své práce na jejich nadcházející hře Control, které se měsíc před vydáním dostala do stavu GOLD.

Zprávu o tom, že hra dosáhla tohoto stavu, sdílel na Twitteru Mikael Kasurinen z Remedy, který je jedním z režisérů hry.

Hotovo. Nová IP, nová technologie, nová struktura hry, nový směr, tři platformy“. 

Všechny tyto zmíněné věci jsou pro Remedy zcela novými, zejména potom vydání hry na více platforem. Control je první hrou, kterou studio vytvořilo od svého rozchodu s Microsoftem v roce 2016.

Komunikační ředitel Thomas Puha se také přihlásil na Twitter poté, co sed hra dostala do stavu GOLD a hovořili o tom, jak velký je to je úspěch, pro tým, který má v průměru méně než 100 členů. Dokončení této hry za tři roky je vskutku pozoruhodným činem, uvedl.

Je jisté, že fanoušci her od Remedy se mají opět nač těšit, protože Control má stejné DNA jako Alan Wake a Quantum Break. Pokud dopadne vše jak má, mohlo by se jednat o překvapení léta.

Přečti si  Elden Ring - unikl další krátký klip, FromSoftware naznačuje, že by hra mohla vyjít na přelomu fiskálních let 2022-23

Control vychází na PC, PS4 a Xbox One 27. srpna.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno