Control bude spuštěn na konzolách nové generace nejprve v digitální podobě a následně dorazí o měsíc později.

Hit studia Remedy, hra Control, se konečně dostává na konzole nové generace. Hra vyjde digitálně 2. února pro PlayStation 5 a Xbox Series X | S, přičemž fyzické kopie hry se dostanou na trh o měsíc později.

Příspěvek na Twitteru předvedl některé z nových funkcí přicházejících do next-gen verze hry Control. Hráči si budou moci vybrat mezi režimem výkonu nebo grafickým režimem. První z nich zahrnuje režim výkonu, který nastavuje snímkovou frekvenci hry na 60fps. V grafickém režimu  bude Control  udržovat 30 snímků za sekundu, ale bude obsahovat ray-tracing. Dnešní příspěvek na Twitteru také přišel s upoutávkou předvádějící hru v obou režimech na PS5.

Přečti si  Sony si nechalo patentovat „Like Button“

Nová generace Control s názvem Control: Ultimate Edition se na začátku letošního roku objevila na trhu díky vydavateli 505 Games. Hráči  Control  na konzolách poslední generace byli zděšeni, když slyšeli, že si budou muset hru znovu koupit, místo aby dostali bezplatný upgrade pro novou generaci. To platí pouze pro vlastníky běžné verze  Control, spíše než pro její  Ultimate Edition , která vyšla také na konzolách poslední generace.

Majitelé hry  Control: Ultimate Edition budou moci bez problémů upgradovat na novou generaci hry. Stejně tak si ji budou moci vlastníci základní hry zahrát na konzolách nové generace prostřednictvím zpětné kompatibility. Hraní hry tímto způsobem však nepřinese všechny výhody, které nabízí hardware nové generace.

Přečti si  Nedostatek dodávek PS5 bude tento rok pokračovat sděluje finanční ředitel Sony

Control je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno